Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok erről a laptopról :Asus Eee PC 1000H 10,1"? Használtan, ha jó állapotban van érdemes megvenni? (akku 4 órát bír terheléssel)

Figyelt kérdés

A fenti laptopot egyetemen szeretném használni, jegyzeteléshez. Alkalomadtán egyébre is, de nem létfontosságú.

Mindenképp kis képernyőjű laptop érdekelne, ami belefér a kézitáskámba.

Sajnos anyagi keretem nagyon kevés, így vagy használtan veszek egy jobbat, vagy újat, de az lehet gyenge minőség lesz.( PL. [link]

Szerintetek?



#notebook #új #használt #laptop #asus Eee PC 1000H
2018. szept. 19. 08:23
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:

11,5 col már túl nagy?mindenesetre gépelni kényelmesebb lenne rajta.amit kinéztél marha lassú lesz,tényleg csak jegyzeteléshez lenne jó.

[link]

2018. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. Én is láttam már az általad belinkelt terméket, csak az a problémám vele, hogy nagy a súlya. Ugyan még gondolkodom rajta.


Ha esetleg időd van meg tudod nézni ezeket a linkeket, amiket most átküldök, hogy mi a véleményed?Melyiket választanád te? Sajnos én nem sokat értek ezekhez a gépekhez.

Köszönöm szépen!


[link]


[link]


[link]

2018. szept. 20. 08:08
 3/12 szántóvető ***** válasza:

ezek vállalhatatlanul gyengék.amit először linkeltél euronics-cuccot,jobb ezeknél.

da a hp lenne a legjobb.az egy 300 ezres laptop volt fénykorában,minőségi és gyors.70 dekával nehezebb csak.

[link]

2018. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Írtam az eladónak. Azt hiszem sajnos nincs rajta op.rendszer és a billentyűzet sem magyar...Az még plussz költség.Az akkumulátor sem lenne hátrány, ha kibírna 4 órát, mert ha azt is vennem kell,ki sem jön 60ez-ből.

Köszönöm a tanácsokat, gagyit nem fogok venni!

2018. szept. 20. 10:39
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez is gyenge? (csak mert ezen van magy.billentyűzet,op.rendszer is)


[link]

2018. szept. 20. 11:09
 6/12 szántóvető ***** válasza:

itt egy teszt róla.a 32gb fixen beépített tárhely eléggé riasztó,sok minden nem fér el rajta.

[link]

2018. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem ami fontos, hogy könnyű legyen, kis helyen elférjen és nagyon jó legyen az akkuja. A tárolókapacitás annyira nem fontos, mert csak a Word-ot fogom rajta használni , az anyagokat pedig mindig tárolom akár külső merevlemezen majd. Viszont az akku üzemideje nagyon fontos lenne, mert lesz úgy, hogy 5 órán át is jegyzetelnem kell majd.
2018. szept. 20. 11:43
 8/12 szántóvető ***** válasza:
akkor viszont jobb ha kipróbálod vásárlás előtt.
2018. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a tanácsokat.
2018. szept. 20. 12:02
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma kaptam ezt az ajánlatot:


[link]

2018. szept. 20. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!