Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Merre kell menni Dark Souls-ba...

Merre kell menni Dark Souls-ban? Mivel nincs térkép.

Figyelt kérdés
Voltam már a tűzkapocs oltárnál, elátkozott plébánián, csatornákban, katakombák, erdős földalatti résznél, mindenhol kitisztítottam mindent, felvettem kulcsokat, lelkeket stb, legyőztem bossokat, és most csak ide-oda futkosok mint a kergebirka, mert nincs térkép és ugye open world, tehát nem csőlátás van mint pl cod-ban. Pedig most annak nagyon örülnék, mert fingom sincs merre menjek...

2019. ápr. 16. 22:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de sok fejfájást okoz ez a játék (még mennyit fog). Szóval megtaláltam anor londoban azt ahova menni kell, a könyvtárt, és felmentem azzal a lifttel, és ott van Seath egy boss, és nem lehet kinyírni, mindig megmarad az élete, pedig dobókésekkel dobáltam, mert karddal nem érem el. Máshova nem lehet menni, már szétnéztem az egész könyvtárba, semmi titkos járat stb...
2019. ápr. 25. 23:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy Seath megöljön :D
2019. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
télleg azt kell? sokszor trainerrel játszok mert nagyon nehéz, most is be volt kapcsolva az immortality...
2019. ápr. 26. 13:34
 14/20 A kérdező kommentje:

Ok, megölt Seath, és igy télleg máshova kerültem, viszont megint elakadtam :D

Most ugye a könyvtárban kell azokkal a forgó lépcsőkkel manőverezni, már mindent próbáltam, de nem jutok feljebb, márha arra kell menni. De az is lehet, hogy vissza kéne menni Seathez, de nincs visszaút...

2019. ápr. 27. 04:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, a lépcsőkkel kell kicsit manőverezni, de a továbbút a földszinten lesz. Egy teraszon van a bonfire, olyan egyértelmű az irány.
2019. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
már megvan, az a tábortűz amit említettél, az mellett van egy titkos átjáró, oda be kell menni, meghúzni egy kart, és lépcső alakul lentre. Ott kijutsz a várból, és lefelé kell menni a kristály barlangba. Most itt vagyok, itt is nehéz, mert levegőbe kell menni, követni a narancssárga szöveget, de sokszor így is leestem már...
2019. ápr. 28. 04:00
 17/20 A kérdező kommentje:
elérkeztem az eddigi legidegesítőbb pályához, az óriások sírjához. NIncs fény, centiméterenként mozgok és folyton leesek, és a fényerőt is levettem, de még úgy se látni... Nem tudok mit csinálni már, asszem kihagyom ezt a pályarészt
2019. máj. 1. 13:56
 18/20 A kérdező kommentje:
na, meglett a sötét pálya is, ezzel együtt mindenhol legyőztem a bossokat (demon ruins, catacombs, anor londo), és visszamentem a tűzkapocs oltárhoz, ott lementem a mélybe azzal a kígyóval, felajánlottam egy lelket, és annyi. Azt írja nincs több úri lélek, pedig mindenhol legyőztem a bossokat. Most már tényleg nem tudom merre menjek...
2019. máj. 7. 00:07
 19/20 anonim válasza:
Na már meg van? :D
2019. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ja, már átvittem (trainerrel) :D
2019. júl. 5. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!