Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell gyorsan Rangot...

Hogy kell gyorsan Rangot veszíteni csgo-ba?

Figyelt kérdés
Ismerőssel meguntuk azt h az ingyenes cs go miatt szinte minden 3dik meccsen csaló van ellenünk , és ezért úgy döntöttünk h nem rangolunk csak játszunk fun-ból , na most arra szeretnék választ kapni hogy kell gyorsan rangot bukni? vissza egész silver 1ig , és ha ottvagyunk h kell smurf-ölni? mert láttam nagyon sok videósnál ( főleg külföldinél ) h silver elite masterba van , de már lassan 800 nyert versengője van , h kell megtartani azt a rangot
2019. ápr. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Prime fiókkal játszotok? Ott már nincsenek csalók, mert a telefonszámhoz kötött fiókok száma még mindig korlátozott. Érjétek el a 21-es szintet vagy vegyetek Prime jogot, és nem lesznek csalók, legfeljebb smurf-ök.


A szándékos rangvesztés meg csapat gyengítése nem jó ötlet, mert reportolható és bannolhatnak érte.

2019. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kevés nyert körrel meccs vesztés amiért hamar esik, viszont ezt nem ajánlom, mert a szándékos gyenge teljesítmény miatti reportolás miatt könnyen végleges bant kaphattok.

Prime fióknál egyébként elég kevés a csaló, ajánlott lenne azt beszerezni (telefonszámmal).

2019. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közben írta a kérdező, hogy Prime-ja van. Nekem ez azért fura, mert én még nem találkoztam csalóval versengőben, sem a Silver tetején, sem a Nova első felében. Amúgy minél kisebb a rang, annál nagyobb az esélye hogy csaljon valaki, valamint versengőn kívül többen csalnak. Emiatt pont az lenne mindenki érdeke hogy minél nagyobb rangba kerüljön, hogy kiszóródjanak a már kezdőként csalók közül. Direkt nem nyerni és a többi trollt erősíteni nem sül el jól, mert aki azon szenved hogy végre ne Silverben legyen, azokkal szúrtok ki a szándékos rossz játékkal.
2019. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5en elmentek játszani haverokkal, hogy ne más játékat rontsátok el. 16 5-6ra kikaptok mindig akkor valszeg hamar ledob. 16 0ra semmiképpen nem szabad kikapni,mert szinte az egyenlő a kulával semmi elot nem veszítessz es úgy kell vagy 15 lose,hogy ledobjon abból a rangból amiben vagy.
2019. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!