Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom megcsinálni a...

Hogyan tudom megcsinálni a minecraft 1.14-es szerverét?

Figyelt kérdés
Eredeti minecraftról van szó, amikor letöltöm a hivatalos oldalról a szerver file-t és el akarnám indítani akkor csak egy pillanatra indul el majd bezáródik. Ha pedig még hozzá teszem a jegyzettömböt amibe bele írom ezt "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.1.14.jar nogui pause" és át írom .bat kiterjesztésbe akkor ugyanez történik, ki hozza a kis fekete ablakot majd azt írja, hogy: press any button for continue és ha nyomok egy gombot akkor egyből bezárja. Az 1.12-vel simán tudtam ezt csinálni és azóta csak a gépem változott mert vettem egy erősebbet.

2019. ápr. 26. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
miután megynitottad létre kellet jönnie egy szöveges file-nak eula néven. azt nyisd meg és a false-ot írd át true-ra. Ha jól tudom akkor csak ennyi a baja
2019. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!