Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Véleményetek szerint, érdemes-...

Véleményetek szerint, érdemes-e még PS4 Pro-t venni, vagy inkább jobb ötlet megvárni a PS5-öt?

Figyelt kérdés
Hozzáértők, gamerek véleménye érdekel főképp, ők mit tennének most, várnának egy jobb gépre, vagy inkább a gyengébb gépet választanák amit azonnal meg tudnának venni?

2019. ápr. 28. 17:51
 1/5 Presumptuous_Pisces válasza:
90%

Ha a jelenben szeretnék játszani, azaz az elkövetkező pár hónapban akkor PS4. Ha majd, kb 1 év múlva, akkor 5.

A másik szempont, az 5 még csak ígéret, nem több és nem kevesebb. Kitudja milyen lesz a megvalósítása pl a visszafelé kompatibilitásnak. Az 5 exkluzív címei meg úgyis drágák lesznek. Bár ez egyén függő, hogy ki mennyit tart annak.


Ha a 4-et veszed meg, vedd meg használtan, + használt játékkal, és nem fogsz rajta akkorát "bukni". Bár ez is valamilyen szinten hülyeség, így is el lehet adni a konzolokat, még a 3-at is viszonylag jó pénzért. Vagy, ha lesz ilyen akció, akkor a ps4-et beszámíttatod az 5-be.


Szerintem vedd meg a ps4prot, ha csak nem 1-2 órára kapcsolod be. És tartsd szemelőtt, az 5 egy zsákbamacska, de a 4 már egy működő dolog. Egyébként is, az első szériás gépekkel szoktak gondok lenni, ahogy volt a 2-3-4-nél is, én speciál az 5-nél se fogok egyből fejest ugrani, hanem várok majd még vele, hogy mit írnak róla.

2019. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A Playstation 5 (már ha ez lesz a neve) majd 2020 ösz körül valószínű hogy érkezik. addig még több mint egy év van. Nyugodtan vedd meg a PS4-et, újonnan vagy használtan. Addig el kell ütni valamivel az időt :)

PS4-re is igen komoly címek vannak, amik még friss játékok: god of war, Spiderman, Detrit:bevome human, horizon zero dawn, Days Gone és még lehetne sorolni.

2019. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is erre gondoltam, hogy a Pro is ütős, illetve még odébb van a PS5, de azért kíváncsi voltam! Ment a zöld!
2019. ápr. 30. 10:59
 4/5 Garott ***** válasza:
100%
Még egy kis plusz, de konzolt amúgy sem érdemes nagyon az elején venni. Ps1 óta mindegyik megva, és saját tapasztalat, hogy bőven elég a megjelenés utáni évben megvenni. Addigra már nagyobb rá a játék kínálat is, meg addigra kijönnek spéci változatok (pl nagyobb HDD-vel), amik szintén jobbak mint az alap változat.
2019. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen igazad lehet. Köszi neked is!
2019. ápr. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!