Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek nem tetszett a Mass...

Akinek nem tetszett a Mass Effect 1, az mit gondol a Mass Effect 2-ről?

Figyelt kérdés
Megvettem mindkét játékot, de a ME harcrendszere és az irányítás egyszerűen förtelmes és már káromszor hagytam abba és kezdtem újra. Hallottam, hogy a második játék sokkal jobb, de érdekelne, hogy van-e itt valaki, aki szinte utálta az első játékot, de a másodikat mégis élvezte. Nem tudom érdemes-e lenne végigszenvednem az első játékon, ha a második is ugyanilyen rossz.

2019. máj. 12. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A történet miatt mindenképp érdemes végigvinni az első részt is.

Második annyival másabb hogy nem kell benne a mako-val szarakodni :D

Esetleg próbálj ki másik kasztot, van elég sok, így lehet variálni a harcrendszeren.

2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor add el mindket jatekot most.

Mert az elso is jo jatek, csak nem a te izlesedre lett tervezve.

2019. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eladni nem tudom, mert Steamen vettem meg pár éve. De amúgy sem adnám el és a kérdésem nem túlérzékeny fanboyokhoz szólt.


Nézek hozzá modokat, lehet találok valamit ami javít a harcrendszeren.

2019. máj. 13. 08:35
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha az elsot utalod, akkor a masodik es harmadikat is fogod.

A masodik jatek is a felfedezésben jobb, nem a harcrendszerben, mivel az szinte ugyanaz.

Bar nem ertem mit lehet utalni rajta, rengeteg jo jatek letezik hasonlo fedezekes harcrendszerrel.

2019. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké fanboy, bocsánat, hogy nem istenítem a kedvenc játékodat. Amúgy meg ismerek pár embert, akik imádják a ME1-et, de még ők is nyíltan megmondják, hogy a harcrendszer egy kalap ...
2019. máj. 13. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a Mass Effect játékokat, az Andromédát is. El kell ismernem nekem is, hogy az első rész játékmechanikailag még 2007-es szinthez képest is gyenge.

Amiben jobb a 2. rész, hogy sokkal inkább érződik TPS-nek a lövöldözés, mint RPG-nek, tehát jobbak a fegyverhangok, van ballisztika (az elsőben nincs), az "impact", azaz a lövedékek becsapódás hatása is erősebb, véleményem szerint jobb a lövöldözés már a Mass Effect 2-ben is, mint az elsőben, és fegyvert is többet találni. A Mako-t kivették, azt sem kell irányítani.


Javaslom, hogy ha ennyire nem jön be az első rész, vedd le könnyű fokozatra és pörögd végig a fősztorit, fontosabb mellékküldetéseket (loyality questeket mindenkinek csináld meg a csapatból, elengedhetetlen). A történet a közepe környékén nagyon bepörög és izgalmas lesz.

2019. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A történet maga az mindig is tetszett, érdekesnek tartottam, ezért is kezdtem bele már háromszor, de a játékmechanika nagyon lelombozó. Találtam pár modot nexuson, amit ki fogok próbálni. Lehet így végre be tudom fejezni.
2019. máj. 13. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem talalt, egyáltalán nem vagyok ME fanboy.

Csak nem ertem hogy masoknak mi olyan szörnyű es iranyithatatlan benne.

2019. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb a harcrendszere, viszont nem is egy förtelem, ahogy te állítod.

Hozzá lehet szokni. Legrosszabb esetben vedd le a leggyengébb fokozatra, és menj végig csak a sztorin.

A kettő harcrendszere hasonló, viszont ott már fejlesztettek rajta, így élvezetesebb.

2019. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!