Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen a játék?

Miért ilyen a játék?

Figyelt kérdés

Gta V-ről van szó. Steam-en keresztül telepítettem, de a probléma a következő: simán betölt, tök jó a minőség, de amikor vezetek, állandóan eltűnik az út, szaggat, eltűnnek a házak, az egész játszhatatlan. Már szerintem az összes videót, blogot megnéztem, hogy hogyan lehet ezt megszüntetni (kb. mindenhol az volt a tanács, hogy ,,Feladatkezelő - Részletek - GTA V.exe prioritás állítása magasra, vagy affinitás átállítása" - semmi sem működik. Úgynevezett ,,GTA v Lag Fix"-et is próbáltam, illesztőprogram minden új, repülő üzemmód, antivírus ki, tanácstalan vagyok.

Legalább tudnám az okát, hogy mi a baj, azért kérek segítséget. Sajnos eltörtem a lábam, reméltem, hogy ezzel a játékkal elüthetem az unalmas órákat itthon :D IT zseni nem vagyok, tehát jó lenne tudni az okot, hogy mi a probléma a laptoppal. Írom a specifikációit:


AMD A10-9600P RADEON R5, 10 COMPUTE CORES 4C+6G 2.40 GHz Processzor

8,00 GB RAM

AMD Radeon R5 Integrált Memóriakártya 512 MB

AMD Radeon R7 M340 Váltható Memóriakártya 4096 MB

Windows 10 64bit


Köszi a segítséget! :)



2019. máj. 15. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

8 giga ram, de látom, annyi van

memória probléma lesz pedig

2019. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a radeon eszi a memóriát vagy dedikált grafkártya saját rammal? úgy jobb lenne még több ram

esetleg a felbontást is lejjebb veheted?

2019. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
800x600-on is ugyanez volt, próbáltam. De ha a játékhoz az R7-es kártyát használja, ami 4096 MB, az nem elég? Azért értetlenkedek, mert youtube-on van videó, hogy Radeon R7 M340 2 GB-tal gyönyörűen fut a játék. 🤔
2019. máj. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!