Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem találok gamer társat?

Miért nem találok gamer társat?

Figyelt kérdés

Lány létemre minden játékra nyitott vagyok, és szeretem is őket.

Viszont sokan lebecsülnek hogy a lányok nem jók az ilyen játékokban. Hogyan és hol tudnék olyan embert találni akivel szinte bármilyen játékban multizhatnék?


2019. jún. 10. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismertségi körödben nincs senki, aki szívesen játszana veled?

Szerintem próbálkozhatsz ilyen tematikájú discord szervereken, vagy facebook csoportokban keresni valakit, de tuti itt is lesz pár jelentkező. Lány vagy, ezt ne becsüld alul. :D

2019. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy discord szerót ott mindig vannak akik normálisak :)

Ha fortnite, ark vagy csgo érdekel csatlakozz hozzánk

24L

2019. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:D
2019. jún. 10. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de mostanában nekem is nehezen megy. Régen még a Skype-os időszakban naponta 5 új emberrel játszotam most meg örülök ha évente egyet sikerül bejelölnöm Discord-on és 1-nél több körre jön az már rekord. Nekem most jelenleg 2 gamer komám van, ők állandóak és ennyi. Ha épp egyik sincs fennt akkor szívás. Munka mellett nincs sok időm, de akkor is.
2019. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] - Fortnite


[link] CS


[link] LOL


[link] - Overwatch


[link] PUBG


[link] - Rainbow Six: Siege


[link] - COD Black Ops 4


Kb ennyi mainstream játék ugrott be per pill. Sok sikert kisasszony.

2019. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!