Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért nem tudok örülni mások párkapcsolatának, házasságának, gyerekének, amiért én évek óta nem találok hozzám illő társat, és kimaradok ezekből az örömökből?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te dolgod a más boldogságának örülni, de azért irigy se legyél.
2019. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy rossz ember, egyszerűen csak rosszul reagálod le a dolgokat


[link]

2019. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Emiatt érzed magad rossz embernek? Nincs más tényező, ami közrejátszhat abban, hogy így vélekedsz magadról?
2019. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Ha mások olyan életet élnek, olyan párkapcsolatban vannak, mint amiet magad számára szeretnél, akkor örülj neki és dolgozz azon, hogy majd neked is olyan életed legyen.

A "de jó nekik, nekem bezzeg soha nem lehet ilyen" hozzáállás attól tartok, hogy nem visz közelebb céljaidhoz és még keserűséget is indukál benned.

2019. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elegem van abból, hogy akiket én szerettem, elhagytak vagy mást szerettek. Akik meg velem akarnának lenni, azoknak inkább pszichológus kéne vagy tükör. Az én életem köszönő viszonyban sincs az övékkel. Ha megkedvelek valakit, és úgy érzem, lehetne több, kiderül, hogy foglalt. Ha valaki elkezd mesélni ismerősről, rokonról, hogy megházasodott, gyereke lett, csak annyit tudok már reagálni, hogy nem érdekel.
2019. jan. 22. 08:22
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlenül vagy rossz ember, csak kicsinyes vagy
2019. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kicsinyes? Miért? Besokalltam, belefáradtam dolgokba, én ezt érzem. Nincs meg a boldog, pihentető, megnyugtató, támogató háttér, és hiányzik, és igazából másokéról sem akarok tudni, mert őket sem érdekli, ha én nem vagyok jól
2019. jan. 22. 09:23
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet neked kéne pszichológus vagy tükör, nem?
2019. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én reálisan látom magam, nincs önbizalomhiányom, nem veszek mindenkit egy kalap alá a másik nemből, eltartom magam önállóan, nem kell anyu-apu, hogy elintézzem a dolgaimat, nem akarok máson uralkodni, nem akarom, hogy irányítani akarják az életemet, nincs szülőkomplexusom és pedofil hajlamaim sem... stb. Egyszerűen csak betelt a pohár, és nem érdekel azoknak a prüntyögése meg édelgése, akiknek könnyen összejöttek a dolgaik.
2019. jan. 22. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Az én szememben egyáltalán nem jó ember az, aki ennyire képes ilyen megkeseredett, frusztrált és irigy lenni, de kinek mi.
2019. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!