Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az erősebb konzol?...

Melyik az erősebb konzol? Nintendo Wii U vagy Nintendo Switch?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
A Switch az újabb, úgyhogy az. Dokkolva kb. 4x erősebb, handheldként 2x.
2019. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a switch egyértelműen, hogy dokkolva jobb lenne, abban nem vagyok biztos, mivel a dokkoló semmi más mint egy töltő + egy HDMI kivezetés, nincs benne extra processzor, memória, meg semmi egyéb (persze lehet, hogy állandó töltés mellett energiasémát vált és jobban pörög, mint a windows, ezt nem tudom).


Wii U-ra már nem is jön ki nagyon játék, inkább a switchet nyomják, az idei (2019) évre pl bejelentettek 2 új switchet, egy combosabbat a jobb grafikára (komolyabb cpu, több ram) meg egy lite-ot (ami így is kicsivel többet tud majd, mint az eredeti).


Ha esetleg vásárlásban gondolkozol és nem sürgős, ősz/tél időszakot megéri megvárni, mit fog hozni az új generáció. Ha sürgős, használtan már 90e körül kapni kiegészítőkkel (általában 128 gb-os ssd kártyát, pár játékot adnak mellé), de újként se annyira vészes, de ha tényleg jön az új generáció, akkor annyit szerintem érdemes várni.

2019. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a switch egyértelműen, hogy dokkolva jobb lenne, abban nem vagyok biztos, mivel a dokkoló semmi más mint egy töltő + egy HDMI kivezetés, nincs benne extra processzor, memória, meg semmi egyéb (persze lehet, hogy állandó töltés mellett energiasémát vált és jobban pörög, mint a windows, ezt nem tudom)."


Ezt a bekezdést megspórolhattad volna egy 10 másodperces guglizással. [link]

2019. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!