Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher játékok, ezalatt...

A Witcher játékok, ezalatt inkább a 3-t értem legfőképp, a könyvek előtt, vagy után játszódnak, illetve van-e valami közük egymáshoz?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-es:

Technikai oldalról nézve a 3-mas a legjobb, de hangulatban az egyes verhetetlen. Történetileg meg szerintem a 2-es a legjobb. A hármas szerinem sok mindenben alulmúlta az elődjeit. Ilyen például a története, messsze a legunalmasabb és a nyiott világ se volt szükséges.

2019. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nekem is személy szerint az 1. a kedvencem, de a 2. nagyon béna lett. És pont a sztory miatt. Erőltetett, és semmit mondó...
2019. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó könyveknél Sapkowski egyre több utalást tett a jövőre. Volt, hogy egy fejezet eleji idézet származott a jövőből, de egy nézőpontkarakter is a jövőben élt már, akit gyermekként lenyűgözött Geralt története, amit a falujukba vetődő mesemondó adott elő. Szerintem Sapkowski, ahogy haladt a regényekkel, egyre ügyesebben, érdekesebben váltott jelenetek, karakterek, idősíkok között. Szóval Kérdező, az nem másik világ volt, hanem a jövő. :)
2019. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!