Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A teveclub nevű weboldalnak...

A teveclub nevű weboldalnak mi a funkciója, és milyen motiváció vezérel titeket, hogy regisztráljatok (most vagy a múltban), és tevét neveljetek?

Figyelt kérdés
Mire jó ez a tevenevelde? Mi az értelme? És miért volt (van) ennyi felhasználó, mit pótol(t) az életükben a tevetartás?

2019. jún. 30. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan mint a Tamagocsi régen, de lehet hogy beszélgetnek is valamiről. A bélyeggyűjtés sem sokkal hasznosabb (bár értelmesebb... :)
2019. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezen kívül a Teveclub egy igazi veterán oldal a maga 1997-es alapításával, és 20 éve messze nem volt ekkora kínálat a neten, mint most. Népszerű lehetett, hiszen vagy nem volt konkurenciája, vagy nem is volt nagyon más ilyen oldal, ahogy közösségi és más webkettes oldalak sem.


Sosem használtam, így a többi kérdésre nincs válaszom.

2019. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen még 10 éves korom körül voltam regelve. Ismerős ajánlotta, meg a volt osztálytársam ismerte a készítőket, 1 városban lakunk.

A funkciója amolyan netes tamagoci szerű, de mellette ami fontos, hogy van közösségi kapcsolat is. Főleg chatelni jártam fel.


Hősember képző és társai is voltak régen, mondhatni ezek voltak a konkurenciái, viszont ott csak a nevelde rész volt meg, a chat és közösségi kommunikáció vagy egyáltalán nem, vagy minimálisan.

2019. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 éves lesz nemsokára a tevém. 10-13 éves koromban aktivan használtam az oldalt, mert jó játék volt, engem lekotott kislanykent, es akkoriban elég sok mas nevelde nyitott/vagy már uzemelt, (ezek tobbsege mostanra mar megszunt) de messze a TeveClub volt a legjobb mind kozul, regebben folyamatosan fejlesztették, sokan voltak rajta lehetett ismerkedni, televolt elettel az oldal. Ez volt az egyetlen nevelde, ahol flash jatekokká alakultak a megtanult tevetrukkok. Volt Teveclub magazin. Teveclubos akandektargyakat is lehetett venni. Egyszoval szerintem ez volt a legnagyobb magyar nevelde.


Mostmar nem olyan aktiv az oldal, de ez szerintem azert is van mert mar keves a kisgyerek rajta, foleg korombeliek nevelgetik a tobb mint 10 eves tevejuket. Kb. 2 percet vesz el a napombol, hogy belepek hozza megetetem-megitatom, tanitom. Mostmár ennyit csinalok vele, de sajnalnam ha meghalna, mert regota megvan es regen sokat voltam az oldalon. Nosztalgikus visszaemlekezni ra, en szeretem még ma is. :)


24/L

2019. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont úgy vagyok, mint az előttem lévő válaszoló. Valamikor 2005 környékén regisztráltam oda, nagyon szerettem, hogy az oldal tele volt élettel, sok volt a korombeli. Rengeteg netes barátot szereztem onnan és többükkel élőben is találkoztam...

Sajnos mivel elmaradtak a fejlesztések, nincs mobilverziója a játéknak és amúgy drága mulatság (datolya nélkül kevés dolgot tudsz csinálni, viszont az sokba kerül, főleg egy kisiskolásnak) nagyon leapadt a tagok létszáma. De a mai tiniknek és gyerekeknek tényleg mobilapplikációra lenne szükségük.

2019. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%
Én is társulok az előttem szólókhoz: 15 évvel ezelőtt regisztráltam, akkor kb. 10 évesen. Akkortájt nagyon "menő" volt, nem volt mérvadó konkurencia, nagy volt az élet, sok funkció, fejlesztés volt. Engem gyerekként lekötöttek az ottani játékok, főleg a karavánok. Volt mindenféle karaván, aminek tagja lehettél, az enyémnek a vezetője mindenféle játékot kiírt minden hétem, pl. versíró verseny, rajzverseny stb. Több száz tagja volt, és mindig közel 100 korombeli nevezett a mindenféle versenyre. Jó móka volt versengeni. Néha chateltem is, de azt ritkán. Kevés emebrt ismertem emg ott így, de akit igen, azzal a mai napig jó barátok vagyunk. néhány év után személyesen is találkzotunk, és azóta rendszeresen. Ma már csak azért van tevém, mert sajnálnám az emlékek miatt, ha így 15 évesen meghalna.
2019. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mára már teljesen kihalt lett, nincsenek fent tinik, egyetemisták. Huszonévesek is kisebbségben vannak. Cset általában nem jó, de egyébként is nagyon elavult lett az oldal. Lassan 2020 van, de kb. 2009 óta nem volt rajta komolyabb fejelsztés vagy ránfelvarrás.
2019. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!