Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megváltoztatták az Alicia...

Megváltoztatták az Alicia felhasználóm jelszavát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik barátom rám írt Alicia Online-n, hogy tud hackelni répát (fizető eszköz) nekem. Vonakodva megadtam neki karakterem nevét, jelszavát, majd mikor legközelebb szerettem volna belépni, kiírta, hogy más is használja. Majd mikor beakartam lépni később, már azt az üzenetet kaptam az Aliciától, hogy rossz a jelszó. Ezek után egyáltalán nem enged be. ( Abban a karakterben 3 évnyi munkám volt.) Valaki tudna segíteni?

2019. jún. 30. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelszóemlékeztetővel próbálkozhatsz, ha a regisztrált e-mail fiókhoz van hozzáférésed. Ha nincs, veszett ügy, de lehet még azzal is. Esetleg írsz az üzemeltetőknek, hogy kicsalták a jelszavad és állítsák vissza.


Ami pedig a "barátodat" illeti, kiszedte belőled a jelszót és ellopta a fiókot. Egy ilyen ember nem barát, hanem egy szélhámos.

2019. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj jelszó cserét az e-mail címedre és többet ne add ki az adataidat senkinek.

[link]

2019. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sikerült visszaszerezni!
2019. jún. 30. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek örülök :)

Sehol ne használd többet a másik jelszót (amit másnak megadtál) és sose használd az e-mailed jelszavát máshol.

További jó játékot;)

2019. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!