Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta vice cityben nem működik...

A gta vice cityben nem működik az egerem. Tudnátok segíteni mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő így játszani..Mindent megpróbáltam már ami neten fent volt viszont Windows 10en semelyik sem műkődik:/ vagy lehet nem jól csináltam nemtudom.bárki is vagy,segítsxd

2019. júl. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk miért használsz win10-et? Win7, vagy XP az amit érdemes használni. Vice City-t amúgy sem 10-re tervezték.amúgy gyári program? Ha igen,írj a supportnak. Ha nem és lopott, akkor meg nem mindegy? loptad tehát ne várj tőle jó működést.
2019. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valami dinput8. dll fájlt kell letöltened és kicserélned a játék főmappájában. Sajnos most nem tudom kikeresni mert dolgozom. Esetleg ha nem lesz meg akkor írj rám privátban és este megkeresem az oldalt.
2019. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm! :)
2019. júl. 2. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a 3. komment nekem megoldotta a problémát (Win 10-en is működik)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4146322-..

2019. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem windows 10 van és eredeti steam-es vice city. Windows xp sp3 kompatibilitási mód megoldotta a gondokat.
2019. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!