Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik az SD kártyám,...

Nem működik az SD kártyám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra nem működik, a gépen sem tudom megnyitni,mert azt mondja hogy formázzam, rengeteg képet áttettem, nem tudnám őket valahogy visszaszerezni?
2016. febr. 27. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb kézzel bal váll fölött...

Esetleg kereshetsz valami adatmentőt, itt van jó pár tipp:

[link]

G.

2016. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. febr. 28. 00:02
 3/6 T/Z ***** válasza:

Ha fent vagy valami torrent oldalon, akkor keress rá az Active File Recovery programra.

A többivel ha nem találod meg a képeid, ez akkor is meg fogja találni őket. (majd meglátod)

2016. febr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az Active File Recovery nem talált semmit ezért kerestem még programokat, nagyon remélem hogy valamelyik működni fog :(
2016. febr. 29. 21:26
 5/6 T/Z ***** válasza:
Az igen, nekem a többi nem szokott működni. :o
2016. febr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végignézett minden partíciót, elég hosszú idő volt (128GB) , de nem talált semmit :( , Nem tudsz esetleg valami szervizet vagy üzletet ahol foglalkoznak ilyenekkel? :c
2016. febr. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!