Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Így elfogadható a kalózkodásom?

Így elfogadható a kalózkodásom?

Figyelt kérdés
Letöltön a játékot pc-re és ha megtetszik,akkor megveszem nintendo switchre.
2019. júl. 6. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Talán. Én is többször van hogy lekalózkodok előre egy játékod, és játszok vele egy 5-10 percet hogy kiderüljön hogy tetszik e a játék, és ha még a gépem is bírja akkor megveszem majd kiviszem egy párszor
2019. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok, nem mondom hogy ez jó, vagy hogy így kell csinálni, de sajnos én nem engedhetem meg magambak hogy kidobjak 20k-t az ablakon egy szar/ egy olyan játékra amit nem tudok futattni
2019. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez így okés. Érhető, hogy nem akarsz kidobni pénzt egy játékra, hogy aztán kiderüljön, hogy amúgy nem is tetszik.
2019. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

Alapjában véve ugyanúgy ellopod! Ez olyan, mintha kifutnál vele a boltból,hazavinnéd, kipróbálnád,aztán ha tetszik megvennéd, ha nem nem, visszadobnád a kirakaton keresztül!


Ez ugyanúgy lopás!

2019. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen korrekt. Régen demó verziókat adtak ki a játékokhoz ugyanerre a célra, ma már ennyire sem veszik a fáradtságot.
2019. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Igen is meg nem is.

Ha digitalisan veszed, sok jatekot vissza lehet valtani.

Mellesleg az internet vilagaban el nem tudom kepzelni hogy olyan jatekot veszek meg ami nem tetszik, mikor millioegy video, kritika, bemutato meg vélemény van hozzá.

2019. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Mindenképpen elfogadható. Nem vagy kötelező alávetni magad Mr. Goldenberg agymosásának.
2019. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

#4: Nem kell nagy IQ megérteni, hogy miben más egy tárgy egy immateriális szellemi terméktől. Még a Btk.-ban is teljesen más kategória a kettő, csak ugye kevesebb agysejtet igényel reflexből mindenre rákiáltani, hogy lopás.


Régebben divat volt demo, trial, meg shareware verziókat kiadni a játékokból, programokból. Pont azért, hogy ne vegyél zsákbamacskát. Ma a legtöbb online értékesítő lehetővé teszi, hogy adott határidőn belül ha nem tetszik, visszaigényeld a pénzt.

Egyébként roppant egyszerű a logika: ha nem károsítod meg a készítőt, akkor nincs oka senkinek rád rosszat mondani.

2019. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez teljesen korrekt. Még pár fejlesztő is támogatja ezt a módszert.


Nincs annál rosszabb a játékok világában, amikor kidobsz egy rakás pénzt valamiért, és kiderül róla hogy xar, vagy nem tetszik, nem a te világod. A kritikáknak hinni manapság már nem lehet. A Steames (illetve tudtommal Xboxos) 2 órás módszer még nem rossz, de sokszor ez nagyon kevés idő ahhoz, hogy lássuk egy játék hibáit.

2019. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy-két válaszra reagálva( első vagyok):Megkárosítani megkárosítod vele a céget, ha utána nem veszed meg, hisz bevételtől fosztod meg őket. Hiába van fent róla teszt, az teljesen más mint játszani vele, és ha teszem azt pc-re szánod a játékot akkor az sem mindegy hogy neked hogy fut.
2019. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!