Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidják a battlefield 5-öt?

Miért szidják a battlefield 5-öt?

Figyelt kérdés
mindenhol azt hallom hogy a bf5 egy rakás sz@r, meg hogy ez a sorozat legbénább játéka, meg ezt adták el a legkevesebb példányszámban. Mi bajuk van ezzel a játékkal a jónépnek? nekem borzasztóan tetszik, mind játékmenet, mind grafika terén. Igaz nem játszottam az elődjeivel, hallottam hogy a 3 nagyon jól sikerült, gameplayt is néztem, tényleg szuper. tényleg ekkora visszaesés lenne ez a játék a többihez képest, mert nekem borzasztóan tetszik, pedig januárban vettem és nem telik el úgy hét, hogy ne játszanék legalább pár órát vele.

2019. júl. 7. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A politika és a fejlesztők vásárlókhoz való hozzáállása miatt.
2019. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy tartalom terén a béka hátsó fele alatt van, mivel ugyan nem lesz fizetős season pass hozzá cserébe mire minden map kijön akkor éri el azt a szintet amennyivel alapbol ki kellett volna jönnie.
2019. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 3-ban és a 4-ben már megjelenésekor 2-3-szor annyi tartalom (pálya, fegyver, stb) volt, mint az V. részben, később ez a többszörösére nőtt. Senkit sem érdekelt, hogy fizetősek a kiegészítők, ezt a sorozatot a fanatikusok játszották, mindenki megvette az összes DLC-t, cserébe iszonyatos mennyiségű content érkezett.

Amúgy nekem még az a bajom az V-el, hogy nagyon rossz az ellenfelek láthatósága (pedig kiváló a látásom), és szinte mindenhol a sniperek dominálnak.

2019. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert az egyjátékos mód unalmas, rövid és jellegtelen! Ma már nem a multi miatt vesznek az igazi gamerek játékokat, hanem az egyjátékos módba belerakott minőségi, egyedi, különleges történetvezetés és tartalom miatt. Ha ez nincs meg, akkor csak egy tucat multis játék. NA ezért!
2019. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
#4: Már majdnem válaszoltam, mikor észrevettem, hogy csak az 51%-os troll szórakozik már megint...
2019. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

"Mert az egyjátékos mód unalmas, rövid és jellegtelen! Ma már nem a multi miatt vesznek az igazi gamerek játékokat, hanem az egyjátékos módba belerakott minőségi, egyedi, különleges történetvezetés és tartalom miatt."


Ezt Only Single játékosként írom (15 az vagyok és leszek is). Ha az eladásokról van szó és nyilván a hasznot nézed. Akkor olyan 70%-ban Only multis vagy SP / MP modellű játékokat fogsz találni a piacon.


Mert ebben van a pénz. Ha csinálsz egy only SP modellű játékot pl BioShock, Tomb Raider, Witcher....

Minőségileg legalább 5X jobbnak kell lennie mint egy MP modellűnek mert akkor nem hoz pénzt. Plusz a kalózkodással is számolnod kell.


Mert ha valami multis még megveszik. Viszont az only SP modellű játékoknál sanszos hogy nem hoz majd akkora hasznot. Mer ha nincs rá pénz sebaj lehúzzuk torrentröl. Ezért az ilyen modellű játékokat nem mindenki preferálja.


Tehát amit TE mondasz az szimplán nem igaz.

2019. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!