Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legrosszabb videójáté...

Melyik a legrosszabb videójáték amivel életedben játszottál?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmmm jó kérdés. Legrosszabbat nem tudnék mondani, de volt sok olyan amit hamar hamar letettem.
2019. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta játszom, és a legrosszabbakkal még a torrentezős időszakomban futottam össze, ami már kb. 10 éve teljesen véget ért. Akkoriban ugye nem kellett megválogatnom, hova tegyem a pénzem, mivel nem tettem sehova, és simán kipróbáltam bármit. Aztán ami nagyon rossz volt, az első indítás után töröltem és elfelejtettem.


Az utóbbi pár évben a legrosszabb viszont szerintem a Fallout 4 volt.

2019. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Legunalmasabbakat tudnék mondani:


Titan quest, Just cause

2019. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha világ legrosszabb videójátékát keresed, akkor az a Big Rigs over the road racing.

Amivel én játszottam, azok közül az Igazi kacsa szimulátor, igaz androidra van, de az is megér egy kipróbálást.

2019. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A big rigset ismerem, az a játték egy negatív "legenda"
2019. júl. 17. 19:35
 6/12 A kérdező kommentje:
sőt játszottam is vele :)
2019. júl. 17. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán a Deadpool. Retek unalmas egy játék. Igaz még a torrentezős időszakomból van ami nekem is már vagy 5 éve véget ért, de minden percet sajnálok amit azzal a játékkal töltöttem úgy is, hogy nem fizettem érte.
2019. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Life is Strange, azon belül is az a Capitain Spirit vagy mi a fene. Két perc után már a fejem vertem az asztalba, 5 perc után meg jött az Alt+F4. Egyszerűen nem bírtam elviselni azt a dedós viselkedést, amit megálmodtak a készítők.
2019. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az olyan magas labdákat leszámítva, mint a Big Rigs, vagy a Sniper: Path of Vengeance (avagy A mesterlövész) talán a Gone Home. Nem igazán mondanám rossz játéknak, csak hatalmas csalódás volt. Nem épp olyan területeken alkotott kiemelkedőt, amiért én játszom. Kiváló környezeti design, jó hangulat, jóindulattal közepest alulról súroló történet és walking simulator játékmenet (oké, itt stimmeltek az elvárásaim). Ha érdekel valakit, kb. másfél óra végigjátszani, ergo belefér a Steam Refund 2 órás keretébe.

Az objektívebb megközelítést inkább hagynám, mert több időt fektetek abba, hogy mivel játsszak, mint a tényleges játékba. :(

Ha egy "annyira rossz, hogy jó" kategóriás játékot keresnél, ajánlom a Limbo of the Lost című remekművet, kár, hogy nehezen beszerezhető.

2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rider's world
2019. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!