Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kosztolányi Dezső-Édes Anna....

Kosztolányi Dezső-Édes Anna. Hány éves kortól ajánlanátok olvasni?

Figyelt kérdés
Írjatok legyszi indoklást, kort és nemet
2019. júl. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, középiskolában kötelező olvasmány és szerintem az általa feldolgozott témákból adódóan nagyjából az a kor megfelelő is hozzá.


A korom és nemem irreleváns.

2019. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

16 éves kor alatt nem ajánlanám, mert még nem eléggé érettek, empatikusak a gyerekek ahhoz, hogy mélységében megértsék. 13 évesen olvastam el először, huszonévesen újra.

71/nő

2019. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Én 18 felett mondanám, mert vannak benne olyan részek amik azért durvák.


*SPOILER!!!!!*


Pl. hogy Annának gyerek csinál a család elkényeztetett fiacskája, aki aztán olyan port ad neki, amitől elvetél (bekábul és hallucinál, ergo majdnem meghal)

Aztán a vége se pskóta amikor minden felvezetés nélkül Anna gyilkolászásba kezd és le van írja minden, könnyen elképzelhet, nincs enne kertelés, gyilkosság ahogy van és kész.

Szerintem 18 vagy még a felett is de attól függ kinek hol az ingerküszöbe.

2019. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!