Leiner Laura - Gyakori kérdések
Keresés szórakozás - könyvek témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Gondolok itt: Nagy Márk, Cortez, Kornél, Benedek, stb. Azt is leírhatjátok hogy nektek ki a legkevésbé szimpatikus, és miért. Köszi a válaszokat!;)
Én mind a kettőt imádom, sőt, őszintén szólva az összeset, de ez a kettő a kedvencem!
2 éve olvastam a sorozatot, emlékszem teljes szívemből gyűlöltem, és most elkezdtem újraolvasni, és tök szimpatikus, szóval bírom. Lehet még csak a 2. résznél tartok, de egyszerüen nem vagyok képes felfogni, hogy miért is utáltam annyira.
Google most nem a barátom és semmilyen infót nem találok róla.
Mert emlékszem, hogy a számháborús résznél benne volt, csak arra nem, hogy mi volt az
Lili és Beki el mennek az apujukhoz Bazz megyébe, de ők elutaznak ezért a két lány lesz csak a házban, de hangokat hallanak és jön Nagy Márk?
Most olvastam a masodikat es nagyon tetszik
Légyszíves ha tud valaki, akkor a két írónő könyveikhez hasonló szerzeményeket tudnátok ajánlani?
Le tudnátok nekem írni az eddigi megjelent Belvárosi Deák könyvekből az összes megemlített Twenty One Pilots dalt? Előre is köszönöm!
Nekem vagy a Bexi vagy a Szent Johanna Gimi, de elég nehéz a döntés... :)
Bexi sorozat Késtél Nagy Márk-Bexi 1. csók a színpadon. Random 1. csók a liftben. 40 Nyári nap 1. csók (elég csak annyi, hogy hanyadik oldal) IOV 2. trilógia Állj mellém Rajmund-Sára 1. csók. Nem egyszerű 1. csók (csak, hogy hanyadik oldal) Előre is köszönöm!
Leiner Laura instán posztolt egy részletet A Szent Johanna gimi 5. - Remény kötetből: „- Mi az, szöszi, lenyűgöztelek? - kérdezte olyan aranyosan, hogy ösztönösen elvörösödtem. - Megleptél - javítottam ki. - Különbség? - kérdezte lazán, mire elnevettem...
Nekem a fiú Kornél, a sorozat pedig a Bexi
-Szia! Nemrég olvastam a Kerstin Gier Silber trilógiát és a Leiner Laura Iskolák versenye trilógiát tudnál ajánlani hasonló könyveket?
A Szent Johanna gimiben, azt hiszem az 5. rész elején, Virág megemlíti Reninek, hogy Cortez (aki Brazilíában töltött két hónapot) megtanult capoeirázni. Na most, a húgom tényleg capoeirázik, és az nem olyan, hogy az ember "megtanul", vannak övek, fokozatok, mindig...
Mert én nem találtam sehol..
Azt hiszem, hogy Reni valakinek ajándékot vett (azt nem tudom, kinek), és összefutottak a fiúkkal.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




