Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet. Melyik...

Írtam egy könyvet. Melyik kiadó a legjobb, hol tudnám kiadni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kiadó van, de nem tudom mennyire megbízhatóak. Találtam egy oldalt: [link] Túl szép lenne ha amit leírtak mind igaz lenne. És néztem az eddigi könyveiket, és nem annyira tetszettek az illusztrációk, az biztos hogy az én könyvemnek az illusztrációját nem ilyennek képzelem. Amúgy az én könyvem ilyen tiniknek való -ilyen kiadókat kéne keresni. :)
2010. júl. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont erre az oldalra gondoltam..Szerintem próbáld meg.Az illusztrációt megtervezheted Te magad.:)(Mivel a te könyved.)
2010. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Könyvmolyképző kiadó (bár eléggé sok kéziratot kapnak, és nem igazán foglalkoznak a kezdő írókkal. És ez szomorú.)

- Kelly kiadó - ajánlom.

- Alexandra Kiadó - ajánlom.

- Ad Librum Kiadó - ajánlom.

2010. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. A Kelly kiadó nekem is tetszik :) Az Alexandra is jó volna, de szerintem az is olyan mint a Könyvmolyképző... Nem hiszem hogy ott kiadnák a könyvem, nem tudom.:D Csak az a baj hogy annyi költséggel jár:(
2010. júl. 12. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Elküldöd a könyved,kérlek.:D
2010. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Természetesen elküldhetem, de még javítok egy kicsit az utolsó három fejezeten ;)

A Könyvműhellyel még az a bajom, hogy a könyvem nem lenne ismert. Nem tudom, mondjatok még megbízható kiadókat!

2010. júl. 17. 10:04
 6/6 anonim válasza:

Ha megkérlek elküldöd nekem is? Kíváncsi vagyok rá:)

Amúgy egyik ismerősm az alexandránál adott ki egy könyvet és jó sokat el is adtak belőle :)

LÉCCI KÜLDD EL!

2010. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!