Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gyerekek mi ennek a mesènek a...

Gyerekek mi ennek a mesènek a címe?

Figyelt kérdés

Harmadikos vagy negyedikes lehettem amikor a magyar irodalom könyvemben volt egy mese ami szellemekről szólt akik szerettek volna rèmísztgetni de az emberek gúnyolták őket ès alábecsültèk az erejüket. Sajnos ennèl többre nem emlèkszem, de hogyha valaki tudja ennek a mesènek a címèt az elküdhetnè!:) Nagyon szeretnèm már elolvasni egy ideje, a google pedig ezesetben nem a barátom!

Remèlem, hogy a sok "okos" troll elkerül ezesetben. Köszönöm!



2019. aug. 4. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a molyon is kérdést! (molyponthu) <--pont az pont


Van egy olyan zóna, hogy "Itt van a nyelvem hegyén", szerintem többen tudnak segíteni? Egyébként milyen olvasókönyved volt? Tolnai? Zsolnay?

2019. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Sanjos nem emlékszem a típusára, ha agyon vernek sem, igy sajnos nem tudom megmondani :( egyebkent köszönöm a válaszát, ez is hatalmas segítség!:)

2020. febr. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!