Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi könyvek jók?

A Szent Johanna Gimi könyvek jók?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereted a young adult könyveket akkor jók.
2019. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én 12-13 éves koromban nagyon rajongtam értük. Igaz, a történet elég weird, hogy béna lány x menő fiú, de Laura szerethető karaktereket tervezett, szóval ezzel nincs akkora nagy probléma
2019. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2019. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ kinek...


13-16 éves lányok szeretik, de közülük sem mindegyik...

2019. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mikor először olvastam, nagyon tetszett. Pár évvel később újraolvastam és akkor már nagyon zavartak olyan dolgok benne, amiknek megítélésem szerint köze nincs a való világhoz, némelyik karakter eltúlzott. Persze lehet, hogy pont ez volt az írónő célja, de akkor nem kellene úgy hirdetni, hogy "egy sorozat a való életről". Ha eléggé "tini" vagy, akkor valószínűleg tetszeni fog.
2019. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szuperek!

nincs túlgondolva, nem erőltetett, de még csak nem is sablontörténet. Az első pár kötet nem olyan izgi, de (akkor is)nagyon vicces, utána viszont egyszerűen letehetetlen.

Én a legjobban azt szerettem benne, hogy természetes, nincsenek benne olyan romantikus, de nagyon valószerűtlen találkozás mint a legtöbb RomKOM könyvben/filmben.

2019. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Első részt olvastam de engem nem fogott meg, mert ez a népszerű fiú, népszerűtlen lány kapcsolata kicsit már unalmas. De a kistiniknek ez nagyon bejön de nekem már 20 évesen nem igen.
2019. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 év alatti fiúként is tetszett. Nekem inkább az a mondanivaló jött le belőle, hogy pontosan Reni nem átlagos és csitriktől különböző. Csak az hibázik, hogy valóban jobban magára találhatott volna és a végén a párja jobban kiállhatott volna érte. Mikor az utóbbi elmaradt egy bizonyos szituációban, akkor én fiúként is elégge haragudtam és ezzel Laura tudott is volna mit tanítani. De alapvetően úgyszólván egy limonádé-sorozat és így ez a komoly tanulság kimaradt belőle.
2019. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Reni a világ legátlagosabb lánya, pont azért hogy minden lány aki épp nem népszerű és szeret olvasni bele tudja képzelni magát.
2019. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a főszereplőn kívül az összes karakter szerethető valamiért.

Nekem Reni túlontúl béna már magához képest is

2021. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!