Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyveket kellene...

Melyik könyveket kellene elolvasnom, hogy a Warhammer Total War játékot megérthessem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a warhammer I és II total war, de szeretnék ennek az univerzumába jobban belelátni :)

#Total War #Warhammer #Warhammer 40000 #Total War: Warhammer #warhammer konyvek #warhammer total war #tomb kings
2019. nov. 8. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A 40000-nek tudtommal nem sok köze van hozzá.

Egyébként magában a játékban nincs valami lore összefoglaló?

Én is meg szeretném venni majd, azt hittem, hogy van benne ilyesmi.

2019. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Semmit.

Nézzél Warhammer lore videókat youtube-on!

ArchWarhammert tudom személyesen ajánlani, de biztos találsz jobbat is! (Őt sokan nem szeretik politikai nézetei miatt)


Egyébként ha nem is értesz semmit, a Warhammer: TW-t akkor is élvezni fogod.


A lényeg az, hogy mindenki utál majdnem mindenki mást és a Chaos el akarja pusztítani a világot. Azon túl ha nagyon leegyszerűsítjük, szinte Gyűrűk Ura (de ha ezt visszahallanám akkor letagadnám)


Jó szórakozást! Megéri megvenni, főleg ha multizni is szeretsz!

2019. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#1

Egyébként, igen. A játékba is sok lore-t tuszkoltak. De én még mindig azt mondom, hogy érdemes utána nézni YouTube-on, Wikia-n, Reddit-en!

2019. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
találtam youtubeon videokat igy mar sokkal erthetobb^^ koszonom a valaszokat ^^
2019. nov. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!