Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet Pagony könyvesbol...

Hogyan lehet Pagony könyvesboltból rendelést visszamondani?

Figyelt kérdés
Egy órája leadtam a rendelésemet, de rájöttem, hogy mégsem akarom. Mit tegyek? Már írtam egy e-mailt az ügyfélszolgálatnak, de nem jeleztek vissza. Várjak holnapig?

2019. nov. 10. 16:37
 1/4 belapus ***** válasza:
Eléggé valószínű, hogy ma - mivel vasárnap van - nem dolgoznak.Holnap majd reagálnak rá.
2019. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Egyébiránt az alábbi információk az oldalukról származnak:

"Mikor mondhatom le a rendelést?

Ha a termék nyomdahibás vagy sérült, a rendelés visszamondható. Hívd az ügyfélszolgálatot a xxxxx-es számon."

A számot én x-eltem ki.

Ezen kívül - ha ragaszkodnak a leírtakhoz - megillet az elállás joga.Igaz, ez költséget jelenthet.

2019. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b1812567 ***** válasza:

Kapnod kellett egy e-mailt a megrendelésről.

Általában ez automatikusan generált, és nem tudsz rá direktben válaszolni, de tartalmaznia kellene valamilyen azonosítót, amire hivatkozhatsz, hogy azonosítani tudják, melyik rendelés a tied.

A weboldalon megadott címen, vagy telefonszámon jelezd, hogy el szeretnél állni a vásárlástól.


Egyébként 14 napod lenne erre, de nyilván az a korrekt, ha minél előbb jelzed, ne dolgozzanak feleslegesen a rendeléseddel.


És igen, várj hétfőig, mert hétvégén gondolom nem dolgoznak.

2019. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a reagálásokat. A ptobléma megoldódott, még aznap válaszoltak és törölték a rendelést.
2019. nov. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!