Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rhonda Bryne Erő, miért nem...

Rhonda Bryne Erő, miért nem válik be?

Figyelt kérdés

1 éve olvastam el először, ez alatt pedig számtalanszor. Tehát megértettem a lényegét, bár ez előtt is így gondolkodtam részben, míg nem társult hozzám az újabb tudás, amit még nem nagyon ismertem. Szerencsés ember vagyok, mindenért hálás. Viszont a legutóbbi kapcsolatom egy hosszú, bonyolult téveszme volt, amin nem tudtam változtatni. Hónapokig mondogattam, hogy semmi sem lesz már a régi, ezt mégsem vonzottam be, mindig kibékültünk, pedig volt hogy hónapokra szakítottunk. Sosem hittem benne, hogy ki fogunk békülni megint. A legutolsó veszekedés 3 hete volt, én pedig próbáltam úgy állni hozzá, hogy ki fogunk békülni, hiszen mindig kibékültünk eddig is egymáshoz tartozunk, inden rendben lesz. Viszont most megkaptam, hogy elég volt ebből, soha többet nem kellek.

Nem tudom hogyan tovább, és hogy higyjek-e az erőben, úgy érzem most kicsit cserben hagyott, sosem voltam még ennyire magam alatt, mint most.



#erő #rhondabryne
2019. nov. 17. 10:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!