Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kerhetnél segítséget a Büszkes...

Kerhetnél segítséget a Büszkeség és balitelettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudnátok jellemzést írni Mr Darcyrol? A jó és rossz tulajdonsagait stb.szoval jó lenne ha minél többet tudnátok. Egy fogalmazashoz kell és a neten eddig nem találtam semmit.

Előre is köszönöm



#személyiség #író #jellemzés #Jane Austen #büszkeség és balitélet
2019. dec. 7. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*kerhetnék😅
2019. dec. 7. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Csendes, nyugodt, visszafogott
2019. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnal ha olvasnád,a neten írhatnak mást,le fogsz bukni!
2019. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvasom csak németül mert órára kell és az a baj hogy kicsit bele vagyok zavarodva a könyvbe és magyarul meg már nem lenne időm elkezdeni.
2019. dec. 7. 18:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Keddre kell leadnom szóval nincs időm elkezdeni elorol az egeszet.
2019. dec. 7. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a magyar verzió biztosabb!

Nem tudom,a mi időnkben nem fogalmazás kellett hanem komplett olvasó napló,és volt belőle dolgozat illetve 'hirtelen halál'=az az szúrópróba feleltetés,keresztkérdésekkel (a röviditett verziósak,illetve aki átírt olvasó naplót adott be,100% volt a lebukás)

2019. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Javaslom töltsd le netről,és ugorj el pár energy drinkért,holnap estig végezhetsz vele,de jókor jut eszedbe.

Gondolom már a Tanév elején szóba került

2019. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!