Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyatról koppintották a...

Alkonyatról koppintották a Vámpírnaplókat vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 15:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%

Én is észrevettem jó sok hasonlóságot. Szerintem az Alkonyatról a vámpírnaplókat, mert a legutóbbi részben szó volt az alkonyatról.



>*;

2010. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az Alkonyat a Vámpír naplók koppintása legalábbis egy csomó mindent onnan szedtek el!:)
2010. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

a vámpírnaplók 1991-ben jelent meg az alkonyat meg pár éve.. ezzel el is mondatm mindent.:D

de am az alkonyat írója azt mondta h inspirálta a VD. vagyis ez lefordítva azt jelenti h igen is vett belőle el dolgokat. a twilight könyvben sokszor elmodja h a szája mosolygott de a szemében látta a szoborúságot.( vagy vmi ilyesmi) na ez is eredetileg a VD-be volt szóval ennyit erről:D

2010. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
41%
Szerintem is az Alkonyatról Vámpírnaplókat! De engem nem nagyon érdekel, mert mind a kettőt szeretem!!!
2010. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
El lehetne olvasni, amit a 15:42-es írt. Mellesleg semmi hasonlóság nincs a kettőben...
2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs sok hasonlóság a vámpírnaplókba igazi vámpírokra hajaznak a twilight meg egy nyálas izé (hányósarc)
2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem....az alkonyat irója mondta hogy a vámpírnaplók ihletet adott neki, és elég sok dolgot elvett belőle és igy született meg az alkonyat.....de én mindkettőt szeretem, de a vámpírnaplókban csak a sorozatot mer a könyv nem tetszett.....
2010. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Vámpírnaplók jóval korábban jelent meg, csak kellett neki a Twilight, hogy híres is legyen, ezért hiszik koppintásnak.
2010. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az összes vámíros koppintás.Egyik a másikról.Ennyi.
2010. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

VD nem az.ez tuti h a legkorábbiakba tartozik (mert nem tom h mi volt még előtte meg mi nem) de csak kb 15 évvel idősebb a twilightnál.. szóval.

írta vki h a könyv annyira nem jó. énis úgy voltam vele h a könyv annyira nem de az se rossz. de miután elolvastam a 3.at

pfff a 3. az nagyonjó.. olyan a vége.. pff.. szóval azt ajánlom:D ja és sok mindenben eltér egymástól a könyv meg a sorozat remélem a 3. könyv vége nem lesz benne a sorozatban:D nagyon remélem:D

ja és nem mellesleg a 3. VD be van az amit már egyszer ítam h mosolygott de a szeme szomorú volt vagy vmi ilyesmi:D

meg am elég lenne kinyitni a könyvet azzal kezdődik h kiadta ez meg az 1991-ben. nesze nektek nagyokosok:D:D

2010. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!