Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírjátok a kedvenc könyvetek...

Leírjátok a kedvenc könyvetek kedvenc kis részletét? Elég egy pár mondat vagy egy rövid párbeszéd.

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kezemben a hatalom. A hatalom, pusztítsak. Hogy életet adjak ezt az adományt, és az évek során oltári művészetté fejlesztettem, hogy Louvre falára. Én vagyok ez a művészet, tudomány is. Ami számít, abban én vagyok Istennek pedig könyörtelennek tartania a hosszú távú teremtményeit, és válogat közöttük. A legjobbakat védenie és felemelnie. Így a nagyszerűség fejlődik. De néha még a tökéletleneknek Egy bölcs Isten kísérletezik, kovácsol abból, ami a kezébe kerül. könyörület nélkül, olyan erőszakosan, amit De minket, a hatalom birtokosait útjukról a kisszerű átlagemberek szánalmas vakok, elméjüket börtönbe zárja a haláltól való félelem. Túlságosan korlátoltak, halál legyőzhető. Én már csaknem megtettem. Ha felfedeznék a munkámat, felfogásukkal és törvényeikkel. De ha elkészülök, imádni fognak."

(J D Robb:Halálos.... 9.könyv)

2019. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

,,Az emberiség legősibb és legerősebb érzése a félelem, a legősibb és legerősebb félelem pedig az ismeretlentől való rettegés." - Howard Phillips Lovecraft (már nem tudom melyik novellában volt...)



,,Ha a bizonyos ostoba egyébként tapasztalt harcos lett volna, és nála lettek volna a fegyverei, talán esélye lehetett a sértést megtorló asszonnyal szemben, de Dachande mégis inkább a nőstényre fogadott volna. A legutolsó ágyasa például a párzási aktus hevében egyszerűen áthajította a szobán. Félelmetes ereje volt, pedig nem is akart támadni, csupán véletlenül csinálta az egészet. Párzás. Ó, végre egy kellemes gondolat." Steve Perry, Stephani Perry: A préda (Aliens vs Predator) (Szerintem míg élek nem felejtem ezt el. Főleg mióta kicsit párhuzamba s ellentétbe állítottam a Sáraranyal. :D)

2019. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!