Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet írnátok?

Ti milyen könyvet írnátok?

Figyelt kérdés

Én magam is próbálkoztam már könyvírással. Kíváncsi vagyok, innen ki írt már könyvet és miről szól, vagy aki szeretne írni, az milyet szeretne.

Írni fogok egy újabb könyvet, ahhoz is adhattok ötleteket. Valami elvont, fordulatos, pszichiátriai könyvet szeretnék írni.



2019. dec. 28. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy Scifi-kaland művet írok, szórakozásból.


Arról szól, hogy az űrlények még régen dinoszauruszokat és más ősállatolat vittek vissza a bolygójukra egy állatkertbe, de pár kiszökött dínó miatt kiszöknek az állatok és a lakók elmenekülnek. A holdraszállás 200. évfordulójára egy expedíció indul a dínók lakta bolygóra, de az űrhajó lezuhan, páran rajtamaradnak, páran mentőkapszulába szálltak és így élik túl. A második csapat vissza akar jutni a hajóhoz, miközben kihaltnak hitt élőlények tizedelik őket.

2019. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy aki csakugyan egy saját könyvet szeretne írni, az nem várja a gyakorikérdésen, hogy majd egy vadidegen kifejti a saját elképzelését,ötletét egy más egyén könyvébe..😅😃


Na de a releváns kérdésedre összpontosítva, én úgyszintén egy pszicho-thriller könyvet fogok megírni, benne furfangos csavarokkal, kis pszichológiával, egy nem mindennapi storyval, amit az ember nyaktörő sebességgel olvas.😇( Jóllehet nem magyar nyelven szeretném kiadni) Egy másik könyv megírása, amit szintén célul tűztem ki, egy olyasfajta könyv, ahol először is gyilkosokat, mentális betegeket keresnék fel, hogy interjút készíthessek velük, ezzel bemutatva a könyvben egy olyan világot, amire titkon rengetegen kíváncsiak.

💕

Szép napot és sok sikert!!

2019. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!