Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "Bele lehet halni" az olvasásba?

"Bele lehet halni" az olvasásba?

Figyelt kérdés

A kérdés szó szerint értelmezendő. Volt már arra példa valaha, hogy valaki annyira belemerült az olvasás szenvedélyébe, hogy belehalt?


Én úgy gondolom, ez nem lehetséges, mivel sok minden megszakíthatja az olvasást. Ilyen pl.: a szervezet jelez, hogy éhes vagy, s hasonlók.



2020. jan. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csak ha közlekedve olvasol és nem figyelsz oda, akkor elüthet téged egy autó, vagy elesel..stb.

Sok okostelefont nyomkodó h..lyegyerekkel ez már sajnos megtörtént.

2020. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem,max 8-10 óra után jelez a szervezet.

Ha "trapabíró vagy" akkor is max 24-30 óra után bealszol/görcsölsz,muszály enned-innod,az agyad nem enged tovább olvasni :P


Próbáld ki.

(Engem a Fekete tőr sorozat varázsolt el annyira hogy 15 órás olvasási ciklusokba olvastam.Telefonról,de az üditő,nasi kézközelbe volt)

2020. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elektrotechnikai eszközről nem szeretek olvasni, bántja a szemem a fény. A könyvek híve vagyok. Számítógépről csak akkor olvasok, ha információkhoz szeretnék jutni, bármiyen témával kapcsolatban.
2020. jan. 5. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

A könyvet is tudod vinni a mosdóba vagy konyhába :D

Én imádom a mobilt,hangos felolvasásra is lehet kapcsolni,vásárlás,utazás közben

2020. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!