Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó Harry Potter fanfict...

Tudtok jó Harry Potter fanfictiont a szokásosnál jóval nagyobb varázserővel rendelkwző harryvel?

Figyelt kérdés
Óriási Harry Potter rajongó vagyok, és miután a könyveket már ezredjére is kiolvastam, a fanfictionok felé fordultam. Ebben a témában is olvastam már párat, és sajnos nem is találtam többet. Ötletek? :')
2020. jan. 17. 18:17
 1/9 anonim válasza:

Nem tudom, ezt nézted-e már:

[link]

ezen kívül, régebben létezett még

[link]

ez az oldal is, ami most nem működik valami miatt.

Van még a

[link]

oldal is, itt is lehet érdekességeket olvasni, ha valaki szereti a Harry Potter fanfictionokat.

2020. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hali:)

[link]

Szóval ez Harry unokatesójáról szól és szerintem nagyon érdekes. + szerintem, aki írja, elég hosszan ír és már van eléggé sok rész, szóval csak ajánlani tudom😁😁

2020. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

The darkness within


Itt Harry nagyon nagyon erős, és menő :D

Ajánlom

2020. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A The darkness within-t 1-2 hete olvastam, nekem is nagyon tetszett:D Ha valakinek van még ötlete, nyugodtan írjon;)
2020. máj. 8. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Az almafa, ha nem bánod, hogy slash. Piton-Harry


Xerosis merin fenn van, említésre sem érdemes slash szál Harry és Voldemort között, de semmi konkrét.


Ez háborút jelent- fordítás alatt, de jó. Ginny-Harry

2020. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha nem nagy baj, hogy nem Harry rendelkezik igazán nagy varázserővel, akkor ajánlom figyelmedbe az egyik kedvencemet, amit eddig olvastam a fanficek között:


[link]


[link]


[link]


Egymás után olvassátok, mert összefüggőek!

2020. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Az első részt már olvastam (többször is:D), de eddig valahogy nem vettem észre, hogy van folytatása:))
2020. jún. 5. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Cigánykaraván


Drarry-szál a közepétől, vagy inkább a végétől


A rúnák mestere


Harry nagyon tehetséges rúnaismeretből. Van benne párosítás, de nem vagyok benne biztos hogy kivel van, ezért nem írok semmit azon kívül hogy lánnyal jön össze :)

2020. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettő nagy kedvenc nálam is:D
2020. júl. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!