Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A dementorcsók minden esetben...

A dementorcsók minden esetben halállal végződik?

Figyelt kérdés
Harry Potter
2020. jan. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Sosem végződik halállal.
2020. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mint filmekben is látható (és könyvben is olvasható), Harry-t nem ölte meg, mert időben közbeavatkoztak.
2020. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a lényege, hogy nem végződik halállal.
2020. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A dementorcsók elszenvedőinek kiszippantják a lelkét. Egy lélektelen test marad hátra, ami szerintem alapvető életfunkciókat csinál csak. Meg kell etetni, pelenkázni szerintem, és semmit sem csinál. Egyszerűen nincs lelke/szelleme, nem gondolkozik, nem beszél, nem tud fejlődni, nen fog fel semmit, csak dobog még a szive. talán mint az agyhalottak a mugliknál. akiknek tényleg annyira károsodott az agyuk, hogy mélyaltatásban tartják őket. akik már nem tudnak semmit csinálni maguktól
2021. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akinek kiszívják a lelkét, az egy élettelen, negatív test lesz, aki egy ideig még él, de aztán a szervezete leépül, és bekövetkezik a halál. Én így gondolom. Végül is, ha nincs lelke, nem tud gondolkodni, és gondoskodni magáról, nem hiszem, hogy sokáig húzná az illető.

Ezért rosszabb, mint bármilyen más halál. Mert nem halsz meg, hanem lélek nélkül, tehetetlenül vegetálsz.

2021. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!