Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A végzet ereklyéi sorozatban...

A végzet ereklyéi sorozatban Jonathan - mármint a gonoszabbik - miért volt rákattanva Claryre?

Figyelt kérdés
A 3. részben megcsókolta, az Elveszett lelkek városában (utolsó előtti rész) konkrétan rávetette magát... értem én, hogy velejéig romlott volt a repedtsarkú Valentine miatt, de szerelmes volt a saját húgába? Amikor még azt hittük, hogy Jace meg Clary testvérek, az cukin hátborzongató volt, de ők igazából nem voltak testvérek. Az írótól szerintem nagy bátorság volt ezt megkockáztatni és így belerakni.

2020. ápr. 16. 00:13
 1/4 Belle05 válasza:
100%
Szerintem, Jonathan nem testvérként gondolt Clary-re, hanem mint egy úrnőre, akivel együtt fognak uralkodni.
2020. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm ebben lehet valami
2020. ápr. 28. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Clary által akart még nagyobb hatalomhoz jutni.
2020. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretetéhes volt, szüksége volt némi szeretetre, és ezt Clarytől akarta megkapni. De nem igazán tudta, hogyan kell szeretni, mert őt senki sem szerette (bocsánat a szóismétlésért)
2021. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!