Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó wattpad történetek?

Jó wattpad történetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 21:39
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia! Én nekem nagyon tetszett ez a pár könyv! Ajánlom figyelmedbe ha szereted a romantikus történeteket!😊


1. Légy az enyém...(sajnos nincs még befejezve viszont nagyon érdekes és van benne erotika is)

2. A félénk lány - ezt nagyon imádtam utánna fel kellett dolgoznom 😅 nem bírtam elkezdeni 3 hétig új történetet...

3. You're mine- úristen ma fejeztem be oda vagyok érte😍 és van 2. Illetve 3. része is mégpedig a (I'll never be good enough for you.. és a baby on board)- irtó bonyolult egy lányról és egy srácról szol akik régen ismerték egymást majd elválasztják őket....a csajt elrabolják és bumm ez a srác veszi meg...persze mit sem sejtve róla hogy ki is ő...sok benne a dráma és az erotika..a többit nem részletezem mert az spoiler lenne...


Remélem felkeltettem a figyelmed jó olvasást!🧡

És vigyázz magadra!

15/L

2020. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!🤩 Mindegyik nagyon jónak hangzik.
2020. ápr. 19. 11:24
 3/8 anonim válasza:

Szüzek Köre

- imadnivalo a 2 főszereplő, befejezett könyv (van folytatasa a Bizalmatlan párok köre) és egyszerűen kedvencem csak ajánlani tudom. Ha eddig valaki nem szeretett olvasni, ettől biztos megváltozik a velemenye. Volt amikor rendesen hangosan felnevettem vagy elsirtam magam xd


Egy rosszfiú kiszemeltje

Igaz, BTS-ből Suga a főszereplője, és lehet h nem szereted a kpopot, de nagyon jo sztorija van, ez volt amugy az első könyv amit olvastam wattpadon

2020. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidegháború, Futótűz és Felhőszakadás:

__avocados__ írja, tanár - diák viszonyt mutat be, de valami elképesztő igényes formában és abszolút nem ilyen megszokott módon.


Fétis, Eufória:

No_kindness műveihez tartozik és magyar egyetemistákról szól. Marha vicces, kedvelhetőek a karakterek és végig lehet izgulni az egészet. Igazából az Eufória csak egy cross-over, nem folytatás, ahogy lejött nekem olvasás közben, szóval a Fétis nélkül is lehet érteni.


Ezen felül még a TABU, A szerethetetlen és a Dear Enemyt imádtam :)

2020. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A cowboy
2020. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

My Darkest Secret - xXxFirstDreamxXx

Lehengerlő megfogalmazás, háttér, titkok... Szóval erősen ajánlott belenézni.


Csontok a víz alatt - Skira2066

Fantasy történet, különleges háttérrel, stílussal, romantikával, szerintem nagyon egyedi és igényes ötlet.


fesd újra a csillagokat! - Lucylilla

Ez a könyv gyönyörű, de tényleg. Érdemes elkezdeni olvasni. Egy kicsit komolyabb témát is boncolgat.

2020. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

És

[link]

Mind a kettő eszméletlenül jó. (magyar történetek)

2020. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fétis, Inside out - No_kidness


Lúzer-riadó- andrea_farkas


Szívedbe látok -kek_gyemant


Ha nem tűnsz el - Night_queen_03


Esküszöm, hogy utálni akartalak - Tunderpocok99


Tündérmese - ___Kia___


Szüzek köre - PCStefany

2020. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!