Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok jó horror vagy...

Ajánlanátok jó horror vagy vámpíros, vérfarkasos ilyesmi témájú könyveket? Amiknek van értelme és a végét nem csapták le!

Figyelt kérdés
Nem szeretem a horror filmeket,félős vagyok x) De ha érdekes a könyv szívesen olvasom.Szeretem a fantasy könyveket és szívesebben olvasnák horrort,mint néznék.Mit ajánlotok amit könyvtárból is kilehet venni?Ja és hallottam olyat hogy az Avatar film megjelent könyvbe.Mennyibe kerül esetleg azt lehet kölcsönözni Kecskeméten?
2010. júl. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Twilight-Alkonyat,New Moon-Ujhold,Eclipse-Napfogyatkozás,Breaking Dawn-Hajnalhasadas,Midnight Sun-Éjféli nap.

Ez egy sorozat-vampiros.

2010. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz de ezaz utolsó amit elakarok olvasni x)
2010. júl. 28. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Horror könyvek:


Stephen King - Carrie

Stephen King - Tortúra

Stephen King - Ragyogás


vámpíros horroros

Stephen King - Borzalmak városa


Vérfarkasos ifjúsági

Maggie Stiefvater - Shiver/Borzongás

2010. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 28. 17:33
 5/8 Lina'95 válasza:

Darren Shan:

Vámpír könyvek

Démon könyvek


Anne Rice:

Vámpírkrónikák


Claudia Gray:

Evernight sorozat


L.J.Smith:

Vámpírnaplók


P.C.Cast+Kristin Cast:

Az Éjszaka háza sorozat

2010. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anne Rice sorozata m(Pandora, a vámpír és a többi.)
2010. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
J. R. Ward: Fekete tőr testvériség c. sorozata is vámpíros. közel sem olyan mint az Alkonyat, szerintem százszor jobb, a vámpírok is totál mások benne. igaz, nem horror sorozat, inkább ilyen romantikus feelingje van, de nekem nagyon tetszik :)
2011. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkonyatot muszáj beírni mindenhova?



Nah A Cat és Bones vámpírvadász sorozat :D Félúton a sírhoz, Karó és sírhant, Síri csendben, Sírig hű szerelmed...


Ezek nagyon jó....a negyedik tetszett a legjobban de az első is remek...erotika kis romantika humor akció...nem horrorisztikus igazán inkább pörgős logikus, titokzatos...izgalmas...letehetetlen :)

2011. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!