Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leszbikus történeteket keresek...

Leszbikus történeteket keresek. Tudsz ajánlani?

Figyelt kérdés

Kávéba töltött szép délutánt kívánok mindenkinek!


Ha nem ijesztett el a cím, akkor majd a béna köszönés, - gondoltam én. De ne húzzuk az időt, mert még sok betűn át kell rágnunk magunkat.


A türelem lándzsáját elhagytam valahol a Pocséktartalmak erdejében, így már elejtett vadakat vásárolnék fel. Egynemű párokról szóló történetekre vadászom, női főszereplőkkel.


Ergó olyan leszbikus irományokat keresek, amelyek igényesen megfogalmazottak, kalandosak, fordulatosak, szerethetőek a karakterei és nem tömény erotika az egész.


Játszódhat jelenben, múltban vagy jövőben, megfelelő az is, ha a két főszereplő hétköznapjait mutatja be, de egy fantasy-t esetleg sci-fit is ugyanazzal az élvezettel olvasnék.


Szűkös a választék, így sok kritériumnak ezek ellenére sem kell megfelelni, pusztán annyinak, hogy igényesen legyenek megírva, ne tartalmazzanak horror jeleneteket és amennyire lehet, legyenek kizárva belőlük a heteró kapcsolatok.


Elsősorban fan fiction-ökre, novellákra vádászom, amatőr íróktól. Nem ragaszkodom konkrét univerzumokhoz vagy bizonyos karakterekhez, de az sem bánom, ha köthetőek már létező művekhez.


De írott regényekre és képregényekre (származzanak bárhonnan) is nyitott vagyok. :)


Köszönöm mindenkinek, aki ajánl be címeket.



#történet #fanfiction #leszbikus #Wattpad #a citrust ne mondjátok #fanficnet #"ajánlom a wattpadot" se :D
2020. máj. 5. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, annyi kimaradt, hogy elsősorban magyar nyelven keresgélek fanficiket, regényeket, de az igazán jók jöhetnek angolul is. :)
2020. máj. 5. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Jodi Picoult Gyere haza Vagy nem pont ilyenre gondolsz?
2020. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Wattpad. Eme alkalmazás hasznos tud lenni, még a kritériumjaidnak is tökéletesen megfelel ha drága idődből minimálisat erre szánsz. Mivel a téma nem a mindennapi normalitás mutatja be nem tömegével találsz ilyet interneten de szerény személyem tud egy kettőt ajánlani.


[link] (én a hogyan továbbot ajánlom elsőre)


Wattpadon keresési cimszoval (leszbikus) tudsz keresni. Jo sok van, hosszabb rövidebb, jobb, roszabb. Sajnos itt már a megerzeseidre kell hagyatkoznod de a felsoroltak alapján ajánlok neked párat.


Szivességből

Küldetés

Bizz bennem

Fogadásbol

Hogyan tegyunk tönkre egy eskuvőt

Emlékek fogságában

.... bátorkodom ajánlani minden féle promocio nélkul saját irásaomat is Háziőrizetben néven ezt is megtalálod.

Remélem segitettem van még sok ezen kivul is, de ha rákapsz lehet igyis lesz egy két átolvasott éjszaka.

2020. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szuperszuperszuper! Mindkettőtöknek nagyon köszönöm.


#1 Leírás alapján egy "nehéz" könyvnek tűnik, ez már egy jó pont. Találtam több szimpatikus dolgot is a leírásban, ami meggyőzőtt arról, hogy bele lapozzak. Köszönöm!


#2 Köszönöm az ajánlásokat, örülök, hogy ennyit írtál! Az időm nem sokat ér jelenleg, így olvasni ráérek. :D


Őszintén, egy kissé félek a wattpadtól. Nincs nagy tapasztalatom vele, de amennyit eddig összeszedtem, az inkább eltántorít tőle. Mondjuk ebben a kategóriában még nem böngésztem rajta, de vakon megbízok minden tapasztalt olvasóban.

2020. máj. 6. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nem írsz véletlenül? Haláli a szöveged:'D
2020. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hehe, kösziköszi. Nem szoktam írni, sajnos nincs elég fantáziám hozzá. Egy alapot még csak-csak ki tudnék okoskodni hozzá, de feltölteni tartalommal, - ráadásul élvezhető, célravezető tartalommal - nem tudnám, úgy érzem.
2020. máj. 6. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Merengőn nézelődtél már? :) Rengeteg fandomban található fent írás + saját univerzumosak is vannak bőven.

Ebben a témában ugyan nem nagyon szoktam olvasgatni, de találkoztam már párral az oldalon. És mindent összevetve igényesebbnek gondolom, mint a Wattpadot. (Legalábbis utóbbin én még nem nagyon találkoztam nekem tetsző olvasmánnyal...)

2020. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fanfictionbol milyen fandomok erdekelnek? Olvastam egyszer egy gravity falls ficet, amiben volt leszbikus szal (bar mas resze hetero volt), ha gondolod, megprobalhatom megkeresni.
2020. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapas alkalmazás (vagy weboldal) Novel>>GL keresés. Kismillió igényes írás van (mondjuk a legtöbb angolul). Tapasztalatim szerint a történetek átlagminősége jobb, mint a wattpadon fellelhetőké.
2020. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!