Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves korig ajánlátok...

Hány éves korig ajánlátok ezeket a könyveket/könyv-sorozatokat?

Figyelt kérdés

1. Időfutár

2. Egy ropi naplója

3. Egy zizi naplója

4. Egy kutya négy élete/útja

5. Jók és rosszak iskolája

6. Párválasztó


Szóval, ezeket hány éves korig ajánlátok? (Írd le a számát és utána hogy meddig ajánlod, rövid vélemény is jöhet :) )



#ajánlás #Egy ropi naplója #Időfutár #párválasztó #Jók és roszak iskolája #Egy kutya négy
2020. máj. 13. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. sajnos még nem olvastam, de fülszöveg alapján 11-16-nak tippelném

2. nagyjából 15 éves korig

3. szintén

4. Ezt felnőttként is lehet élvezni, ha valaki szereti a megható kutyás történeteket.

6. Passzolom, meserajongó felnőttként azt mondom, hogy embere válogatja, van, aki 30 évesen is olvassa, és nem tartja cikinek

7. Szintén passz, nem olvastam, de ezt nem is fogom, mert nem érdekel. Mondjuk rátippelek egy húszat.

2020. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem kortól függ, ha szeretnéd, akk sztem olvasd nyugodtan
2020. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1.: Régebben olvastam, nem tetszett. Azt mondanám felső korhatár 14.


2. és 3.: Már 12 évesen kinôttem. Azt hiszem 9-10 éves voltam mikor olvastam, szóval nálam a felső korhatár 12, de csak mert szerintem az után már nem lehet élvezni.


4.: Sajnos nem ismerem.:/


5.: Egyetértek az előző válaszolóval. A húgom (12) imádja, én szintén (17) és anya is olvasta. A fantasy könyvek szerintem általában ilyenek. Nincsen felső korhatár...


6.: Nem olvastam, de az egyik osztálytársam igen. Nem tetszett neki a történet, de nekem valahogy egy kicsit olyan vörös pöttyös kategóriásnak tűnik, úgyhogy olyan 14-16 (és az fölött) kategóriába tenném.

2020. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Alsó határa van a könyveknek,nem felső😰👍

+35évesen olvastam Bruce Cameron kutyás könyveit,sőt imádom Gerrald Durrell és James Herriot könyveit!

Az időfutár... Magyar irók sorozata,az ebook nehezen beszerezhető😂

A párválasztó😟,inkább Amy Ewing Ékkő trilógiája

A ropi és a zizi napló,meg a jók és rosszak iskolája...olvasó listán vannak,de êletem vêgéig nem érek addig📚

2020. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az időfutár olvastam ezek közül. Amikor kijött az újabb rész, újraolvastam és 18 évesen is ugyanolyan viccesnek találtam, azóta 19 vagyok és várom, hogy bejelentésék, új rész várható. Anyukám is nagyon szereti.

Szerintem könyvekneknél nincs felső korhatár. Olyan könyvek vannak, amiket jókor találsz meg. Ugyanazt a könyvet, lehet ha 13 vagy 33 évesen olvasod először, imádod, de ha 23 évesen, akkor meg nem tetszik. Mert épp nem arra van szükséged.

2020. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutya regényei kb. 14-15 éves kortól felfelé és azon túl is érettebb olvasóknak ajánlhatók, főképpen spirituális háttér miatt. Egyrészről a filmekhez viszonyítva komorabbak, másrészről kell egy kialakult saját világkép és alkalmas befogadóképesség. Akármennyire is akarták a filmeket családbaráttá tenni, az alaptörténetek nem azok.


Egyébként egyetértek azzal, hogy többnyire nincs felső korhatár. Én 32 évesen rajongok a magyar ifjúsági regényekért és az a műfaj adja számomra a legtöbb drámai érzelmet.

2020. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!