Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Johanna Lindsey "A Malory...

Johanna Lindsey "A Malory család széria" könyvei sorozatnak számít, vagy egymástól függetlenek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sorban kell olvasnom vagy ilyesmi...vagy teljesen mindegy melyiket olvasom, mert nincs közük egymáshoz?
2010. júl. 29. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ismeritek esetleg azt is írhatjátok, hogy melyiket ajánljátok! :)
2010. júl. 29. 16:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát , mivel a nevében is benne van a Malory családról szólnak. Viszont minden könyv más alap sztorira épül fel.

Én pl 2-őt olvastam igy bele a közepébe és nekem érthető volt.

2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Azt gondoltam, hogy mind a Malory családról szól! :D És ezekszerint, jól gondoltam, hogy egymástól függetlenek..szóval mindegy melyiket olvasom és milyen sorrendben..:)
2010. júl. 29. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem! Jól gondoltad!

Mind a Malory családról szól, és bár egyesével is megállják a helyüket, de ha mindet olvasod, akkor érdemes sorban.

Mivel alapjáraton a családtagok pártalálási bonyodalmairól szólnak az egyes kötetetek, így mind egy-egy szerelmi történet, de ha először olvasod a 3. kötetet, a Tengernyi szerelmet, amiben James története van leírva, abban már házas Anthony és Reggie, mert ők a második, illetve az első kötetben találták meg a párjukat, vagyis érdemesebb az egyessel, Reggie-vel kezdeni, aztán Anthony jön, és James harmadiknak. A negyedik ha jól emlékszem Amy, az ötös Derek, és a hatosban megismertetnek Anasztázia, a cigánylány és Christopher Mallory szerelmével, összejön Jason is Mollyval végre, aztán jönnek a tartozék-szereplők: a hetesben Jeremy, a nyolcasban Drew, Georgina testvére.


Én először Derek történetét olvastam, de mindig érdekelt, hogy talált egymásra James és Georgina, így amikor megjelent az a kötet, azt is elolvastam, és aztán kezdtem előröl, az egyestől a hiányzó részeket.

Ha most kezded, olvasd inkább sorban, az egyestől. :)

2010. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Elkezdtem az egyes kötetet, már a legvégén tartok! :)

2010. júl. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!