Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Letudnátok írni nekem a...

Letudnátok írni nekem a Bexiből azt a részt, mikor Márk visszaszalad Bekához, hogy "elüsse a labdát"? Ti emlékeztek erre? Melyik részben van, sehol nem találom!

Figyelt kérdés
Ha lehet onnan, hogy Beka mondja neki, hogy nála volt a lehetőség, de nem ütötte el!Köszönöm!
2020. máj. 18. 10:12
 1/2 anonim válasza:
100%

Hogyha erre gondoltál :)


- Márk, mit művelsz? – kérdezte Körte, aki a többiekkel együtt értetlenül nézte a mellettük elsétáló Márkot, aki reak- ció nélkül, ugyanolyan tempóban lépdelt felém, és miközben nekem felugrott a gyomrom a torkomba, Márk odaért hoz zám, megragadta a karomat, és szó nélkül magához rántott, Karját a derekam köré fonta, egy határozott mozdulattal a csípőjéhez szorított, majd egy pillanatnyi gondolkodási időt sem hagyva fölém hajolt, és megcsókolt. De úgy igazán. A mozdulatba beleszédülve egy pillanatig reagálni sem tud- tam, majd viszonoztam a csókot, miközben fél kezemmel a vállát fogtam, másik kezemmel pedig belemarkoltam a haiá- ba, és hagytam, hogy tovább csókoljon. A fülemben dobogó vértől nem hallottam a többiek reakcióját, csak annyit, hogy valamelyik Aszád azt üvölti, hogy „Újra van Berk! Vagy Már- xi", de elengedtem a fülem mellett, mert nem tudtam és nem is akartam velük foglalkozni, mert éppen belevesztem Nagy Márk csókjába. Kétszer próbáltuk meg abbahagyni, de csak harmadszorra sikerült, mert vagy Márk hajolt újra fölém, én markoltam szorosabban a hajába, és húztam vissza vagy a számra, mire végre el tudtunk szakadni egymástól. A mell- kasom őrült tempóban emelkedett és süllyedt, és miközben elengedtük egymást, zavart mosollyal néztem Márk szemébe. - Ez meg mi volt? – suttogtam még mindig remegő térddel. - Ez? - kérdezte lazán. – A leütött labda – kacsintott råm, és megfordulva a rá várakozó taxi felé indult. Értetlenül, mégis megállás nélkül vigyorogva néztem, ahogyan teljesen normálisan elsétál a többiek mellett, akik szájtátva figyelték. - Jó éjt – intett oda nekik úgy, mintha mi sem történt vol- na az imént, majd egyszerűen beszállt az autóba, és elment.

2020. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2020. máj. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!