Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri elolvasni a 13 okom...

Megéri elolvasni a 13 okom volt-t ha láttam a sorozatot?

Figyelt kérdés
Melyik tetszett jobban? Ha csak a sorozatot láttam akkor lesznek benne újdonságok? Nagyon eltérnek egymástól? A többi évad is megvan írva, vagy csak az első és a többit meg csak hozzáforgatták?
2020. máj. 19. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a könyvek mindig jobbak, mint a filmes adaptációk. Szóval szerintem igen.
2020. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ritkán mondok ilyet, de a sorozat jobb.


A könyv csak és kizárólag Clayre fókuszál, egy este alatt lezavarja a kazettákat, ott véget is ér a könyv, hogy továbbadja őket. Nekem jobban bejött a sorozat, amiben mások életébe is beleláttunk.


A sorozathoz kepest a könyv semmi újat nem fog adni.


Mindezt mondom úgy, hogy egyébként megrögzött könyvpárti vagyok.

2020. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a sorozatot, a könyv egészen tetszett, bár lányként furcsa volt, hogy Clay szemszögéből van leírva a történet. Van benne néhány rész, ahol a cselekmény túlságosan ki van fejtve, így szinte unalmassá válik, ezen kívűl szerintem jobb befejezést is írhattak volna neki. Tízes skálán 7.
2020. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!