Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Egri...

Mi a véleményetek az Egri csillagokról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon vontatott, unalmas.

2020. máj. 30. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincs benne a kedvenceim között, de nem sajnálom a ráfordított időt, mert egy amúgy nagyon kellemes olvasmány volt.
2020. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Számomra is unalmas volt. De fiatalabb voltam, amikor olvastam, lehet most már máshogy látnám.
2020. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Amikor nekünk kellett olvasni, akkor én nagyon hozzá voltam szokva Dan Brown akciókkal teli kalandregényeihez, ezért nem bírtam az egészet elolvasni és egy kötelezők rövidemből végeztem ki.

Ma már lehet máshogy látnám, mert olvastam többféle könyvet is.

2020. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én kisebb koromban elkezdtem, mint kötelező lett volna, felénél abbahagytam. De amikor kötelező volt, akkor már élveztem, főleg az utolsó két-három részt. Az első elég unalmas.
2020. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Az első fejezet tetszett, aztán már nem, abba is hagytam. Olyan régen volt ez, hogy alig emlékszem valamire, lényegében csak az első fejezetre, utána már csak arra, hogy a lány haja szokás szerint rövidre volt vágva.
2020. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem gyerekkorom óta az egyik kedvencem, pedig kötelezőként találkoztam vele először. De újra és újra elbűvöl pont úgy, mint a legelső alkalommal. És a filmadaptáció is zseniális lett belőle. :)
2020. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Az Aranyemberhez, Szent Péter esernyőjéhez képest nagyon jó könyv, úgy általánosságban... egyszer elolvasható szerintem.
2020. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bírtam gyerekként végigolvasni. Egyike azon könyveknek, amik semmiképpen nem rosszak, de egy kisiskolás gyerekkel csak megutáltatni tudják az olvasást.
2020. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom. Velem nem tudta megutáltatni az olvasást. Bár a mai kölykök amúgy sem nagyon szeretnek könyvet venni a kezükbe.
2020. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
#9 szerintem nem is az Egri csillagok utáltatja meg velünk az olvasást, az még egész jó ahhoz képest ami később jön. Amúgy meg, ha tudnád mennyi fiatal olvas...
2020. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!