Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vaják melyik kötete a legjobb?

A vaják melyik kötete a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik Vaják könyv a legjobb?

2020. jún. 1. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a harmadik (Tündevér), hisz azzal kezdődik a regényciklus, de igazából mindegyik tetszett.
2020. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik
2020. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Elég egyéni preferencia szerintem, mert ha valaki nem szereti a novellás formátumot, az első két kötetben nem fog nagy kedvencre találni, pedig nekem speciel azok a kedvenceim - főleg a második.


Utána kissé túlzottan elnyújtotta Sapkowski a sztorit, és ahol számomra visszatalált az egyszerű élvezhetőség kategóriájából az első két kötet színvonalára, az az 5. kötet, a Tűzkeresztség.

2020. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a harmadikkal indult igazán, mivel a novelláért, mint műfaj annyira nem vagyok oda, de persze jó volt az első kettő is. Kedvencet nem tudnék mondani, mert eléggé összefolytak számomra, háromtól hatig valamelyik.
2020. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a novelláskötetek a kedvenceim, főleg a 2.

A 3. nekem pont, hogy kissé csalódás volt, többet vártam a regény formától. Aztán nekem ott elmaradt a katarzis. Szerencsére a 4.-től ezt már megkaptam.

Regények közül a 4. meg a 7. a kedvencem, de a 3.on kívül mindegyik nagyon bejött.

2020. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is a novelláskötetek a kedvenceim. Talán a második a legjobb (A végzet kardja).

A regény részből talán az első a legjobb, de a Megvetés ideje szerintem a legrosszabb az egész sorozatban. Az nagyon untatott.

2020. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!