Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv vagy film ami...

Van olyan könyv vagy film ami hasonlít az IOV (Iskolák Országos Versenye) üzenetéhez (az hogy nem jó ha egésznap telefonozunk) csak fiúsban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 06:09
 1/3 Tankó Tímea 0334 ***** válasza:
61%
Az Iskolák országos versenyét fiúk is olvashatják. Ez nincs megszabva, nemi identitástól függetlenül elolvashatod. Egyébként más ilyen könyvről nem igazán tudok.
2020. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tesóm (ő fiú, én lány vagyok) egyáltalán nem szokott olvasni, ezért ráerőltettem ( :) ) az Iov-ot. Hát, mit mondjak, ahhoz képest, hogy azelőtt váltig állította, hogy nyálas, meg csajos, egy hét alatt kiolvasta mind a 3 részt. Szerintem te is olvasd el, vétek lenne kihagyni.
2020. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy én is ajánlgatom a tesómnak, hogy olvass el (fiú), és jó irányba halad


Egyébként nem hinném, hogy annyira fő üzenete lenne a történetnek, hogy "nem jó ha egész nap telefonozunk." Ez is benne van, de nagyon sok mindent üzenhet, nem hinném hogy ez a "fő üzenet". Bocsánat, ha kioktatónak vagy okoskodónak hangzott, nem úgy értettem,

2021. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!