Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A HP rasszista és elavult...

A HP rasszista és elavult lenne, mert nincs tele négerekkel és transzszexuálisokkal?

Figyelt kérdés

(Hopp, már a címmel megbuktam, mert nem eléggé korrekt politikailag: transzneműekkel...)


Úgy látszik, hogy a legutóbbi eseményekkel Rowlingnak sikerült több tőle elfordult rajongóját visszahódítania (a kapott fenyegetések miatt pedig pláne), és nekem is tetszik, hogy most nem hódol be a PC „tömegnek” (nehogy már egy ki sem mutatható kisebbség döntsön abban, hogy mit olvassanak, nézzenek az emberek), de ezen túl, a meghalt bűnöző kapcsán induló „lázadásban”, rengeteg helyen lehet(ett) olvasni, hogy a HP elavult, mert a főszereplők heteroszexuális fehérek. Természetesen ezt a vádat rengeteg más könyv is megkapja, és egy hétre, mert többre nem elég a minőségük, több, négerek által írt könyv került fel az eladási listákra.


(Oké, Amerikában teljesen megbolondultak és lassan már mindent átneveznek, eltávolítanak, mert minden és mindenki „rasszista”, ha így haladnak őszre már új neve lesz a fővárosnak is, de ez az egész már annyira nevetséges lett.)



2020. júl. 4. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Rowling azt mondta, eredetileg Hermione néger lett volna, csak hát mégse. Őt például az Elátkozott gyermekben színesbőrű színésznő játssza
2020. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet sincs tele velük. Én pl velem nagyjából egykorú színesbőrűt élőben csak egyszer láttam. Transzneműt még egyet se.
2020. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak a betegagyú vadbarmok szerint. Az a baj, hogy az ő kívánságuk parancs.
2020. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, pont nem ezt mondta, hanem azt, hogy nem volt specifikus, hogy néger-e vagy sem.

Ami egyébként kamu, mert sok helyen egyértelmű a leírásból, hogy fehér.


Baromság, ezt csak azok a beteg emberek mondják, akik arra verik magukat, hogy más emberi lényeket úgy kezelnek, mint cirkuszi majmokat.

Jujj, de jó fej vagyok, mert olvastam egy könyvet egy NÉGER szereplővel, UWU.

Ostoba, nevetséges viselkedés és gondolkodásmód.

2020. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként rengeteg néger szereplő van a HP könyvekben, ezt Rowling általában olyanokkal jelezte, mint “afrofonatos lányl”, nem írta le konkrétan a bőrszínüket.
2020. júl. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Én baromi aktív vagyok az ilyen külföldi, a szemedben szerintem pc-nek számító oldalakon, de nem láttam egy olyan panaszt sem, amit felvázolsz.


Szerintem osszekevered, hogy mi miért történik.


Joanne-t nem azért kezdték támadni, mert Amerikában meggyilkoltak egy ártatlan embert, a tömegek meg ezen felbolydulva eldöntötték, hogy itt az ideje kritizálni egy brit ifjúsági könyvsorozatot.


De őszintén szólva nem hiszem, hogy téged ez érdekel, és végig akarnád olvasni a kifejtést, szóval nem is fárasztom magam vele :)

2020. szept. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!