Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt az a könyv/könyvsoroza...

Mi volt az a könyv/könyvsorozat ami megszerettette veled az olvasást?

Figyelt kérdés
Nekem a Szent Johanna Gimi volt.

2020. júl. 16. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Agatha Christie könyvei
2020. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Időtlen szerelem trilógia
2020. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is a Szent Johanna Gimi. Kifejezetten a könyvsorozatokat szerette meg velem amúgy, mert miután általánosban kiolvastam, még mindig emlékszem, hogy úgy mentem oda a sulikönyvtároshoz, hogy "egy hosszú sorozatot szeretnék kérni szépen" :D

A kezembe nyomta a Harry Pottert, onnantól meg nem volt megállás.

2020. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jody Ellen Malpas - Egy éjszaka trilógia


-Egy éjszaka ígérete

-Egy éjszaka megtagadva

-Egy éjszaka leplezetlenül

Ez az, ami végképp megszerettette velem az olvasást, újra olvastam sokszor és még most sem unom meg.

2020. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradnék és a második része a Hová Tűntél.

John Green könyveit nagyon ajánlom, illetve Kiera Cass párválasztó c. könyvsorozatát. Leiner Laura könyvei..Remélem tudtam segíteni:)

2020. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lovecraft Novellái.
2020. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
kurt vonnegut - bajnokok reggelije
2020. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szerettem olvasni, már kiskoromban is folyton mesekönyveket kaptam a szüleimtől, mondókás könyveket, öt éves korom körül pedig már elszántan kezdtem gyűjtögetni az Asterixeket. de úgy istenigazából harmadikban kezdtem el olvasni, ha jól emlékszem a Tea Stilton könyvek hatására. Ki se lehetett szedni a könyveket a kezemből onnantól. Aztán jött az Egy zizi naplója, Lányok regénye, később pedig a Harry Potter, Rejtő Jenő, Leiner Laura, Leslie L. Lawrence...
2020. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Verne Gyula - Kétévi vakáció. 8 évesen olvastam.
2020. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából így nem emlékszem konkrétan rá, de szerintem A neveletlen hercegnő naplója volt az a könyv. Talán az volt az első "komolyabb" könyv, amit valaha olvastam, elég fiatal lehettem még. Emlékszem, hogy az iskola könyvtárból mindig kikölcsönöztem a következő kötetet, és olvastam. Végül azt hiszem, talán az 4. könyvsorozatig olvastam ki, mert az 5. nem volt meg a könyvtárban. Én pedig még kicsi voltam, igazából nem is nagyon gondoltam rá, hogy amúgy meg is lehetne venni, vagy megnézni a városi könyvtárban. :D Szóval így konkrétan már nem annyira emlékszem semmire sem a könyvből, és semmi érzés nincs meg bennem, nem is nagyon emlékszem, hogy olvastam valaha, csupán arra emlékszem, hogy azért a könyvért jártam könyvtárba. Szóval hiába nem annyira emlékszek rá, szerintem akkor is az volt az első könyvsorozat, ami megszerettette velem az olvasást. :)
2020. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!