Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen oldalról tudok utánvétt...

Milyen oldalról tudok utánvéttel olyan könyvet rendelni, ami angolul van?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira jártas a témában, de van egy könyv, aminek a folytatás nem jelent meg magyar fordítással, így gondoltam megrendelem angolul. Viszont bankkártyás fizetésre nincs lehetőségem, mivel anyám ellenzi, meggyőzhetetlen a témában, és nekem nincs saját bankkártyám, muszáj lenne olyan oldalt találnom, ahol tudok szálláskor készpénzzel fizetni. Tudtok ilyen oldalt? Mit javasoltok?
2020. júl. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több magyar oldalon árulnak angol nyelvű könyveket, próbálj rákeresni. Belföldi rendelés esetén általában lehet utánvéttel fizetni. Bookline-on nézz szét.
2020. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben van 😁 akkor majd Booklineon megnézem, hogy az a könyv, amit kinéztem, az belföldi rendeléssel van-e:)
2020. júl. 16. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell félni az online kártyás fizetéstől. Ha nem kapod meg amit rendeltél, a bank vissza tudja húzni a pénzed. Az utalást nem lehet visszacsinálni, azt még belföldön se szabad.
2020. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy ne féljek a kártyás fizetéstől, én nem félnék tőle biztos oldalakon, de nincs saját kártyám, anyámnak meg még az utánvételes készpénzes fizetéssel is gyakran fenntartásai vannak. Őt a büdös életben nem fogom meggyőzni arról, hogy fizessen már ki nekem valamit kártyával, majd megadom neki, mert ő fel az ilyen befizetésektől, meg unblock a rendeléstől. Csak az utánvétbe még bele tud törődni 😅


Egyébként buta kérdés, de a Bookline esetén, hol tudom megnézni, hogy belföldi-e a rendelés?

2020. júl. 16. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Bookline-on mindenképpen belföldről rendelsz. Külföldről más webáruházakból tudsz rendelni, pl. ebay.


A megrendelés leadása előtt egyébként mindenképpen látni fogod, hogy lehet-e utánvéttel fizetni. Ha nem választható ilyen opció, akkor nem kattintasz a megrendelésre és kész.

2020. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh, értem, köszönöm 💙
2020. júl. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!