Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alárendelt helyzetben lévő...

Alárendelt helyzetben lévő lány könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olvastam régebben egy vörös/rubin/18as karikás Könyvnolyképzős könyvet.


Elrabolt a "főhős" egy lányt, zárva tartotta és alázta. A lány azt hiszem szerelmes lett belé út közben.

Néha néha bement hozzá a fiú és a végén epekedett utána.


Tudjátok esetleg, mi lehet a könyv címe?


2020. júl. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sok ilyen könyv van😔
2020. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sara&Jaeden ***** válasza:

Szeress és hazudj. Van több része is és nem a durva szado-mazo típus. A főszereplő lány megakarja menteni a halálos beteg testvérét, de nincs pénze és ideje sem, hogy munkával keresse meg, így a szüzességét bocsátja áruba.

Egy férfi megveszi és vele kell éljen, úgymond "fogságban", bár igazából szabadon jár kel, szóval jah.

A férfi nem erőszakolja meg és nem kényszerít rá semmit, szóval mondhatjuk erotikus szerelmi történetnek. Nekem tetszett, hogy nem ilyen Szürke 50 árnyalata típusú, hanem a végső tehetetlenség miatt kényszerült rá a lány, nem azért, mert egy kiéhezett akármi.

2020. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem te a Fogoly a sötétben című könyvre gondolsz, nemrég olvastam és pontosan ugyanez van benne mint amit leírtál. Egy lányt elrabol egy férfi, fogva tartja és szexrabszolgává “képezi” úgymond.
2020. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a fogoly a sötétben az!!!

A második válaszolónak i köszönöm, érdekes könyv, idő közben belekezdtem!

2020. aug. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!