Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Gravity Falls Journal 3...

A Gravity Falls Journal 3 Special Editiont hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés
Esetleg van magyar fordítása? (Mondjuk angolul is elolvasom). Illetve mennyivel tud többet mint a sima Journal 3, megéri az a 30.000 forintos árkülönbség?

2020. aug. 21. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A gravity falls az a fura mese nem? Miért adnál ra 30 ezret, online fentvan mind a ketto evad
2020. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első kérdező!

Azért mert ez nem a sorozat könyvadaptációja, hanem a sorozatban szereplő egyik könyvet nyomtatták ki, olyan részletekkel mint igazi fém elemek, láthatatlan tintával írt szövegek, kivehető fotók és levelek, stb.

2020. aug. 22. 01:15
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos mese, de ebből kajak megéri 30-ért könyvet venni? Én láttam a teljes két évadot, nézhető cartoon mese, de semmi egyébb
2020. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én úgy tudom, Special Editionből már régóta nincs több (hacsak valaki nem adja el a saját példányát). De szerintem a sima verzió is jó, ha a láthatatlan tintás szövegekre stb vagy kíváncsi, úgy emlékszem youtube-on vannak, akik az egész könyvet átlapozzák.

Magyar fordításról nem hallottam.

2020. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit keres a "szex" szó a tagek között? :O
2020. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden kérdésembe oda rakom mivel erre a szóra úgy gyűlnek az emberek mint legyek a trágyára.
2020. aug. 27. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
:'D Lehet, de valószínűleg nem a feltett kérdésben jártas emberek...
2020. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!