Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek a nővé válásról?

Könyvek a nővé válásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!16 éves lány vagyok,és úgy gondoltam ideje lenne kicsit művelődni,most,hogy vége a kamasz kor nehezsegeinek:) Szóval ha tudtok jo könyveket a nővé válásról,amiből el lehet csenni egy két jo praktikát,esetleg ,,útmutató a nővé váláshoz” azt írjatok le,előre is nagyon koszonom!<3

2020. aug. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gonosz lenni most veled, tényleg nem, de én nem szeretem azokat az embereket akik a társadalmi normák miatt viselkednek nőként vagy férfiként. Legyél elegáns, de maradj magad, ne változtass a viselkedéseden, megjelenéseden, csak azért, hogy "nő" legyél. Ha magad tudsz maradni, egy ilyen világban, ahol a nőket mindenféle inger éri, hogy "legyen sovány, legyen jó az ágyban, legyen családias, erkölcsös, sportos, stb" magad tudsz maradni, akkor leszel igazán nő!
2020. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak el szeretnek olvasni pár ilyen könyvet,mert magam is le szeretném irni a tapasztalataimat mert rengeteg mindent megéltem az elmúlt pár hónapban,és szeretnék másokat motiválni.Masfelol egy könyvet nem azért olvas az ember,hogy o legyen a könyv,vagy a könyvben szereplő személy,hanem hogy motiválja és hogy művelje.Rengeteg könyvet olvastam már szimplán romantikáról,és másról minden könyvből tanultam valamit,amit aztán elsajatitottam és mégegyszer kiemelném,hogy nagyon aranyos vagy,de jómagam nem a könyvben levő karakter szeretnék lenni,hanem a saját életem főhőse,akit a környezet tanulmányai tapasztalatai motivacioi csiszolgatnak fenyesebbé.Egyszeruen csak könyv címeket szeretnék,és koszonom a válaszodat!:)
2020. aug. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!